Tellimistingimused :

Käesolevad tellimistingimused kehtivad ostu-müügilepingu kohta, mis sōlmitakse veebilehel www.koeratoit.com edastatud tellimuse alusel müüja - OÜ Benaks ( reg. nr: 12069824 )  ja ostja vahel.  Pooled loevad ostja poolt esitatud tellimuse ostja sooviks sōlmida OÜ  Benaksiga soovitud kaupadele ostu-müügilepingu.

Kehtiva tellimuse aluseks on kauba ostja poolt korrektselt esitatud tellimus ning tasutud tellitud kauba eest ettemaks vastavalt www.koeratoit.com poolt esitatud tellimuse kinnitusele.

Meie poes puudub minimaalse tellimuse nōue !

Kui ostja ei ole tasunud tellitud kauba eest viie tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest oma e - mailile, tühistatakse esitatud tellimus, kuid eelnevalt võetakse kliendiga ühendust, kas tellimuse vormil kontaktidesse märgitud e-kirja või telefoni teel.

OÜ Benaks postitab Teie poolt tellitud kauba 2 - 5 tööpäeva jooksul alates raha laekumisest meie arveldusarvele. Kui on mingi pōhjus, et kaupa ei ole vōimalik ostjale saata lubatud ajal ,  vōtab meie klienditeenindaja Teiega ühendust esimesel vōimalusel ning leitakse Teile sobivaim lahendus. OÜ Benaks ei vastuta kulleri poolt tekitatud viivituse eest, kui kaup on juba meie poolt kullerile edastatud.

Kui tellitud kaupade maksumus ületab 60.-€ , siis toome kauba Eesti piires tasuta kohale.