12 kg. Green Dog teraviljavaba täistoit pardilihaga täiskasvanud koerteleVaata suuremalt

12 kg. Green Dog teraviljavaba täistoit pardilihaga täiskasvanud koertele

Green Dog Adult grain free duck, turkey & vegetables - 

 • 100 % teraviljavaba
 • 100% looduslik, inimestele mõeldud kvaliteediga koostisained
 • Ei sisalda sünteetilisi vitamiine ega mineraale
 • Looduslik kontroll usside, kirpude ja puukide üle
 • Bioaktiivsete ürtidega optimaalseks terviseks
 • Hüpoallergeenne, holistiline
 • EI SISALDA KANARASVA EGA KANALIHA!

valk 24,5 %, rasva 11 %

New product

69,00 €koos maksudega

Koostis: part 32%, kalkun 20%, herned 15%, maguskartul 10,5%, kartul 13%, läätsed ja maitsetaimed 7%, linaseemned, porgand, tomat, spinat, jõhvikas, kalkunirasv.

Analüüs: proteiin 24,5% , õli 11% , kiudained 4%,  tuhk 7,5%,  niiskus 8%, omega-6 1,62%, omega-3 0,55%

Mikrotoitained: vitamiin A, beetakaroteen,  C, D, E, K vitamiin, riboflaviin, niatsiin,  B kompleks, koliin, foolhape, kaltsium, kroom, raud, magneesium,  fosfor, seleen, tsink
Pluss kõik muud olulised elemendid. Kõik looduslikest allikatest. Looduslikult säilitatud.

Koera kaal (kg)
1-5 
5-10 
10-20
20-30
30-40

Soovitatav toidunorm (gr)
25-50
50-100
100-200
200-300
300-450

Ülevaated

Hinne 
2019-08-23
käpad

Tere, mina lubasin ka tagasisidet saata kui oleme pardilihaga toitu proovinud. Oleme nüüd oma 25 kg. koerale suure koti seda toitu sisse söötnud ja tõsi ta on - varvaste vahed ei sügele tal enam ning punane värv kasvab välja. Samuti ei jookse enam silmad vett. Enne olid suured pruunid nired silmade all ja kõrvad on puhtad. Jääme sellele toidule kuni koera elupäevade lõpuni. Tänan soovitamast!

  Hinne 
  2019-05-28
  Hea toit koerale

  Ostsime toidu mõned kuud tagasi prooviks, kuna kutsika karv läks teistest kuivtoitudest punaseks, kõht oli pidevalt lahti ja maja oli kogu aeg kõhugaase täis. Ei suutnud leida talle sobivat, ka loomaarst sügas pead ja arvas, et ju on tundlik seedimine. Kirjutasin koeratoit.com ja saime siit infot, et võiksime proovida ja mul on väga hea meel, et oleme selle toidu peale täielikult jäänud.
  Meie valge Šveitslase karv on läinud super ilusaks, säravaks ja valgeks. Ja ei vaevle ta enam ka kõhugaaside ja kõhulahtisuse käes. Seda toitu sööb ta ka väga hea meelega.
  Infos on kirjas, et looduslik kontroll puukide üle aga meie puugikoll on küll täielik magnet, võibolla tema valge kasukas kutsub neid tegelasi tema peale ronima, sest ei aita tema puhul ka mitte ükski puugitõrjevahend.
  Kindlasti julgen seda soovitada, kellel probleeme, et toit koerale ei sobi. Ka kutsikatele, sest närivad need krõbinad väga ilusti läbi ja pole probleeme.


   Hinne 
   2019-04-23
   seenio

   Jah, see toit sobib ka seeniorkoerale väga hästi. Minul söövad seda 12 ja 13 aastased spanjelid ning tervised on korras, toit maitseb. Kui on hammastega probleeme imab toit üsna kiiresti vedeliku endasse ja saab leotatult serveerida.

   • 2t nimest, leidis, et see ülevaade on kasulik.
   Hinne 
   2019-03-30
   Eakas koer

   Kas see toit sobiks ka 11 aastasele labradorile.

    Hinne 
    2019-01-23
    Green Dog

    Tere, soovin ka jagada et antud toit on tõesti sobiv ka tundliku seedimisega koerale. Meie bernikas oksendas tihti ning arst soovitas seda toitu proovida. Kohe esimesel toidukorral jäi toit sisse ja ta pole kordagi oksendanud ning pole ka gaase.

     Hinne 
     2018-11-27
     Green

     Meie koera lemmiksöök!

      Hinne 
      2018-10-30
      Green Dog

      Meie allergikule sobib see toit, täname soovitamast!

       Hinne 
       2018-10-24
       Green Dog

       Ka meie ülitundliku seedimisega samojeed saab ainult seda toitu süüa! Seda toitu süües ei muuda koer värvi suunurkadest ja kõhu alt, seedimine on korras , silmad ei jookse vett ja mis peamine - koerale maitseb. Enam pole mul vaja konserviga teda sööma peibutada.

        Hinne 
        2018-07-21
        Green

        Meie oleme oma koera selle toiduga väga kobedaks saanud st. ei mingit ülekaalu enam. Ja põhiline - koerale maitseb.

         Hinne 
         2018-05-09
         vastus

         Tere, olge mureta. Inimesed pöörduvad arstide poole murega ning jäätegi uskuma arsti ja see peabki nii olema sest ta on õppinud seda ametit. Kahjuks on see hästi tavaline, et arstid ei oma teadmisi, ei süvene ning lihtsam on patsient ära saata ja öelda, et vahetage toitu. Arstil on visiiditasu käes, lisaks müüdud maha ravim ning vet.toit ning kui te siis vaatate nende vet. toitude sisu, siis paneb imestama. Mul on hea meel, et Jessyka jälle terve on. Koertel esineb kevadel tohutult erinevate taimede vastu allergiaid ka õietolmu ning kodutolmu vastu nagu inimestelgi. Paljudel vanematel koertel hakkavad kevadel erksa päiksega silmad vett jooksma. Tänavad ja metsateed on peenikest kevadtolmu täis, see lendleb koos muu prahiga ning ärritab silma ning nina limaskestasid. Peab kasutama talupoja mõistust ja mitte väga ähmi täis minema, siis närite isegi probleemist läbi ilma suvalise tohtrita. Kõige tähtsam on, et leidsite lahenduse ja minul muidugi rõõm kuulda, et meie kõige populaarsem toit ei tekitanud allergiat :) kuigi salastatud ürdisegu selles toidus on ju teadmata ning ega 100% pole välistatud et keegi kuskil ei talu mingit ürti. Tänan, et kirjutasite.

          Hinne 
          2018-05-09
          vabandus

          Helistasin Teile ca. paar nädalat päevad tagasi ja olin kindel, et koeral on selle pardilihaga toidu vastu allergia. Tunnen et tegin Teile liiga ja seega kirjutan oma loo koos vabandusega siia ka teistele lugeda. Ühesõnaga on meie 5 aastane koer söönud Green Dog toitu üle aasta. Siiani väga maitses ja sobis aga nüüd mõned nädalad tagasi hakkasid silmad vett jooksma, nina sügeles ja kõhu alla tekkisid sügelevad punnid. Läksime kohaliku tohtri juurde ja tema arvas ilma pikema jututa, et toiduallergia. Keda sa siis veel usud, kui õppinud inimest. Saime sealt ravitoidu ja sügelemise vastu rohtu. Rohi aitas ja koer sai sügelusest lahti ja ka ravitoit sai otsa. Helistasin Teile ja ütlesite, et praegu kevadel on erinevaid allergia tekitajaid et Teie ei usu et tegemist on konkreetse toidu allergiaga. Mina ei uskunud jälle Teid ja jätkasin ravitoiduga toitmist. Pika jutu kokkuvõtteks - Teil oli õigus, me avastasime, et koeral on allergia meie muru sees oleva taime vastu, millel on väiksed lillad õied. Ühel õhtul läks ta just selle taimepuhma peale istuma ja teate, täiesti silmnähtavalt hakkas taguots punetama ning lõi villid peale ning hullult sügeles. Andsime sügelemist leevendavat rohtu ning niitsime muru ära ja klaar. Ma saan nüüd täiesti aru, et seda taime on meie rohu sees olnud alati aga vähe ning ma ei olnud kunagi näinud seda õitsemas ja pole olnud ka koeral probleemi. Kuna sel kevadel on olnud nii pikalt külm, siis jäi esimene niitmine hiljemaks ning see puhmik jõudis õitsema hakata. Nüüd olen peale niitmist ja sügelusest lahti saanud uuesti pardilihaga toitu andnud ja koer endine - ei jookse silmad, ei sügele nina ega pole punne kõhu all. Palun vabandust et olin üsna süüdistav kui helistasin - meie viga.

           Hinne 
           2018-03-15
           koeratoit

           Teil oli õigus! Koer sai oma pärmseenest võitu tänu toiduvahetusele! Koerale see pardiga toit ka lisaks kõigele väga maitseb. Nii tore, et me leidsime oma koerale lõpuks sobiva toidu - äitähh!

            Hinne 
            2018-02-16
            GD

            Meie pikakarvalisele taksile soovitas seda toitu meie veterinaar. Põhjuseks tema sõnul valgu ning rasva ideaalne tasakaal ning lisaks veel ka teraviljavaba. Meie Rufus sööb seda hea isuga esimesest päevast ning arstil oli õigus , saime lahti nahal ja noksi ümber olnud kummalistest villidest ning enam ei haise nahk ka. Terviseprobleemidega koerte omanikele julgen soovitada küll, proovige, kaotada pole midagi. Kui ei sobi saate ühe kvaliteetse toidu välistada ja edasi liikuda.

             Hinne 
             2018-01-09
             part

             Oleme oma koeral selle toiduga saanud sügelusest täielikult lahti! Eelnevalt arvasime, et koeral on linnuliha vastu allergia ,kuid nüüd ei oska me enam midagi arvata sest selles toidus on ju pardi-ja kalkuniliha sees aga see toit sobib talle ning maitseb ka. Nahk ei kõõma ega sügele.

              Hinne 
              2017-12-26
              toit

              Tere, lubasin toidu kohta kindlasti tagasisidet anda...Meil on argentiina dogi kelle kasukas kippus erinevate toitude söömisel värvi muutma. Kuna tegemist on näitusekoeraga siis olime üsna mures sest koera valge karv oli roosaka varjundiga. Leidsime Green Dog toidu ja otsustasime proovida. Nüüdseks oleme söötnud sellega kolm kuud. Sügisene karvavahetus on üle elatud ning meile tundus , et see oli karvavaesem kui siiani aga peamine pluss selle toidu juures on see, et koer on jälle valge. Söödame edasi ja vaatame, kas hetkel suurepärane tulemus jääb. Kõik muu on ka ok st. nahk ei kõõma, silmad ei jookse ning väljaheide on ok. Julgen soovitada seda toitu proovima teistel kahtlejatel :)

               Hinne 
               2017-09-08
               GD

               Olen lükanud edasi tagasiside andmist sest kogu aeg on olnud peas mõte, et pole vist võimalik, et see toit meie koertele pikka aega sobib aga täna tellitud kott on meil juba kümnes st. oleme söötnud sellega tervelt aasta. Niisiis oli minu mõlemal mopsil alati üks sügamine ja karva ajamine. Otsisime toitu kaua sest valik on suur. Meile soovitas Green Dog toitusid proovida meie koera kasvataja ja no sobib! Suur karvaajamine sai otsa umbes kuuga ja peale toiduvahetust ei ole kumbki koer ennast süganud ega nahk punetanud. Arstid alati ütlesid, et mopsid peavad madala valguga toitusid sööma ja sellepärast natuke pelgasin proovida kuna antud toidus on ju ka valku üsna tublisti 24,5 % aga ilmselt sügelust tekitas hoopis kas teravili või keemia, mida toidud sisaldavad. Igatahes julgen soovitada proovima seda toitu.

                Hinne 
                2017-09-08
                teraviljavaba täistoit pardilihaga

                Otsisin pikalt oma koerale 'seda õiget' toitu, mis talle maitseks ja mis peamine, et ta ei kratsiks ennast. Green Dog pardilihaga kuivtoit paistab olevat just see, mida ta vajab. Sööb isuga, karv läigib, seedimine on korras. Soovitan julgelt ka teistele!

                 Hinne 
                 2017-04-14
                 Duck

                 I have fed Soffie, my 3yr old boxer on Green Dog since he was 11 months old. I started on the puppy, but moved onto the adult at around 1,5 years.
                 After trying many brands and doing a straight swap and it was the best thing I ever did for her.
                 My dog loves his food, it is great value, when compared to feeding guides from other brands, and she is so healthy, happy and active since being on it. I will never change again!!!!
                 I have been recommending it to everyone and anyone.

                  Hinne 
                  2017-03-15
                  Pardilihaga Green Dog

                  Justnimelt on Teil õigus st. Green Dog toitudes puudub igasugune keemia. Vitamiinid, mineraalained jm. on mahepõllumajanduses kasvatatud taimedest, marjadest ning ka liha 100 % mahe. Kalkunilihaga toidu kohta ütles hiljuti üks klient, et kui koti lahti teed on tuba peterselli lõhna täis. Ravimtaimede lõhn on see, mis mõnele loomale on algul võõras, kuid ma ei ole kuulnud, et oleks koera, kes Green Dogi üldse sööma ei hakka. Tore, et koer leevendust sai on sügamisele. Minu enda koerad tarbivad ka selle brändi toitusid ning julgen soovitada seda proovima

                   Hinne 
                   2017-03-15
                   Green

                   No meile soovitati ka väga seda toitu, proovisime ka aga koerale kohe väga meeldinud kuigi kratsimist jäi vähemaks. Läksime veterinaari poolt soovitatud toidule tagasi ja koer hakkas uuesti hirmsasti ennast kratsima ja silmad jooksid vett. Otsustasime Greeni uuesti proovida ning juba paari päeva möödudes ei jooksnud silmad vett enam ning umbes nädalaga olime sügelusest priid. Ma arvan, et koerale algul ei meeldinud sest selles toidus ei ole lõhna-ja maitsetugevdajaid, millega ta harjunud oli.

                    Hinne 
                    2016-08-30
                    Green Dog

                    Olen väga tänulik, et soovitasite proovida Green Dog brändi koeratoitu, sest olime oma koera kehva tervise pärast juba lootust kaotamas. Olime koeraga käinud kolmes erinevas kliinikus, kus töötavad loomade nahahaiguste spetsialistid. Kulutasime kokku pea tuhat eurot ning viimati saadeti 300.-€ eest analüüsid Saksamaale, selgitamaks mille vastu on koeral nii tugev allergia. Vastus-valguallergia aga millise valgu ? Koer oli selleks ajaks peaaegu karvutu, nahk osaliselt korpas ning tema üldisest olekust oli näha, et tal on väga paha olla. Proovisime kõike nagu arstid soovitasid st. üks kuu ainult kanaliha pruuni riisiga , teine kuu vasikaliha pruuni riisiga jne.-ei midagi ..... Kui Te meile soovitasite keemiavaba koeratoitu proovida olime väga skeptilised aga õnneks otsustasime proovida. Nüüdseks on meie koer söönud Green Dog teraviljavaba pardilihaga toitu 8 kuud - karv on tagasi kasvanud, koer on rõõmus ning ei sügele enam kogu aeg. Meie enda meelest mõjutab sügelust ka õietolmu vastu allergia aga kõige peamine, et loom on õnnelik! Tänud veelkord Teile!

                     Kirjuta oma ülevaade!

                     Kirjuta ülevaade

                     12 kg. Green Dog teraviljavaba täistoit pardilihaga täiskasvanud koertele

                     12 kg. Green Dog teraviljavaba täistoit pardilihaga täiskasvanud koertele

                     Green Dog Adult grain free duck, turkey & vegetables - 

                     • 100 % teraviljavaba
                     • 100% looduslik, inimestele mõeldud kvaliteediga koostisained
                     • Ei sisalda sünteetilisi vitamiine ega mineraale
                     • Looduslik kontroll usside, kirpude ja puukide üle
                     • Bioaktiivsete ürtidega optimaalseks terviseks
                     • Hüpoallergeenne, holistiline
                     • EI SISALDA KANARASVA EGA KANALIHA!

                     valk 24,5 %, rasva 11 %

                     Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

                     30 teised sama kategooria tooted: