0

Kasside suuhügieeni eest hoolitsemise maiused 60 gr.

7.05

ProDen PlaqueOff® Dental Bites Cat on kasside suuhügieeni toode, mis on saadaval kliinikutes ja valitud lemmikloomakauplustes. Naturaalne merevetikatest valmistatud toode täiendab igapäevasel kasutamisel silmnähtavalt tavapärast suuhooldust. Suuhooldus on kahjuks üks enim tähelepanuta jäetud terviseprobleem, mis loomaomanikele muret valmistab. Nagu inimestelgi, koguneb kasside ja koerte suus baktereid sisaldav katt. Kui katt kristalliseerub hambakiviks, ei saa seda enam hambaharjaga ära harjata. Paljudel juhtudel tuleb see lasta eemaldada loomaarstil, kasutades ultraheli ja anesteetikume. Kui hambakivi jäetakse tähelepanuta, võib see põhjustada halba hingeõhku, igemehaigusi, hammaste lagunemist ja enneaegset hammaste kaotust. Liiga pikalt ravita jäetud hambakivi võib põhjustada infektsioone, mis levivad organismis ja kahjustavad südant, kopse ja maksa ning mõjuvad halvasti neerufunktsioonile. Toimeaineks on spetsiaalselt valitud vetikas Ascophyllum nodosum, mida kogutakse Atlandi põhjaosa rannikult. ProDen PlaqueOff® Dental Bites on 100% looduslik toode, mis ei sisalda lisaaineid, kunstlikke säilitusaineid, gluteeni ega lisatud suhkrut.

Nagu kõik ProDen PlaqueOff® tooted, nii ennetab ka ProDen PlaqueOff® Dental Bites hambakatu tekkimist ja pehmendab olemasolevat hambakivi. ProDen PlaqueOff® Dental Bites on samade omadustega nagu ProDen PlaqueOff® Powder, kuid seda on lihtsam manustada ja see kindlasti meeldib teie loomale.

Tootekood
Dim-11220
Hinnang
5.00 / 5
+
Koostis – Merevetikas Ascophyllum nodosum, nisu*, mais*, riis*, oder*, nisukliid*, oliiviõli, taimsed lõhna- ja maitseained, naturaalne antioksüdant – tokoferool. *Mahepõllumajanduslik toode.

Energia: 0,83 kalorit ühe Dental Bite pala kohta.

Analüütiline koostis: toorproteiin 7%, toorkiud 2%, toorrasv 5,5%, toortuhk 7%.

Lisaained: Naturaalsed antioksüdandid rosmariini ekstraktist. Ei sisalda lisatud säilitus- ja värvaineid.

Kasutamine – Kassid (igas suuruses)    4-8 Dental Bites pala päevas* (järjepidevalt)

*HOIDKE ALATI VÄRSKE VESI SAADAVAL.

  • Kaal 0.10 kg
  • Mõõtmed 60 × 36 × 12 cm

1 arvustus tootele Kasside suuhügieeni eest hoolitsemise maiused 60 gr.

  1. Madli

    Suurepärane toode. Meie lemmiku lemmik maius.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Ostukorvis ei ole tooteid.