0

Felisept rahustav kaelarihm kassile, pikkus 35 cm.

23.70

Kasside stressi põhjused on tihti sotsiaalsed ja territoriaalsed. Stress tekib normaalse keha reaktsioonina, kuid kui see kestab liiga kaua või on liiga intensiivne, võib see põhjustada kestvat ebamugavustunnet ja vaevuseid nagu käitumisprobleemid, neuroosid ja depressioon. Majapidamises elavate kasside stress tekib sageli territoriaalsetest konfliktidest või teiste elanikega koos elamisest. Klassikaline territoriaalne konflikt majapidamises tekib näiteks siis, kui võetakse teine loom (kass, koer jne) või kolib sisse uus inimene. Teiseks stressifaktoriks kassil on muutused tuttavas keskkonnas, näiteks mööbli asukoha muutmine, kolimine või uude koju kolimine. Kassidel võib ka stressi põhjustada igasugune piirav või hirmutav olukord (nt transport loomaarsti juurde, muu reisimine, ilutulestik, äikesetormid jne).

 

Tootekood
magVet-7L0I102
+

Felisepti rahustav kaelarihm kassidele on hõlpsalt kasutatav ja mugav lahendus teie kassi rahustamiseks. Kassile kaela pandult eritab kaelarihm pidevalt Nepeta Cataria ekstrakti aroomi. See naturaalne ekstrakt on kombineeritud polümeerist materjaliga patenteeritud tootmisprotsessi käigus. Aroomi eritumine algab koheselt peale pakendi avamist. Avatuna püsib kaelarihm efektiivsena kuni 30 päeva.

Kasutusjuhend: Võtke kaelarihm pakendist välja ja pange see oma kassi kaela ümber. Kaelarihm on õigesti paigas, kui kassi kaela ja kaelarihma vahele mahub kaks sõrme. Üleliigse osa võib kaelarihma kinnituse tagant ära lõigata. Kaelarihma ei pea looma pesemise ajal eemaldama. Ohutusmehhanismi tõttu avaneb kaelarihm automaatselt, kui sellele rakendub suurem jõud. Kaelarihm aktiveerub koheselt peale pakendi avamist. Kasutusperioodi (ligikaudu 30 päeva) lõpus võib kasutusele võtta uue Felisepti rahustava kaelarihma, kui stressi tunnused tagasi tulevad.

  • Kaal 0.2 kg
  • Mõõtmed 60 × 36 × 12 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Felisept rahustav kaelarihm kassile, pikkus 35 cm.”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorvis ei ole tooteid.