0

Liiv kassi uriiniproovi võtmiseks 3 x 300 gr.

23.50

Kit4Cat on revolutsiooniline biolagunev ja hüdrofoobne liiv, millel on naturaalne mittetoksiline uriini hülgav kate.

See võimaldab loomaarstidel ja kassiomanikel kiirelt ja lihtsalt kassi uriiniproovi võtta, seejuures ei ole vaja kasutada invasiivseid protseduure, näiteks tsütotsenteesi. Kassi uriin jääb püsima liiva peale ja proovi saab võtta pakendis kaasas oleva pipeti ja anumaga.

Tootekood
DIM-275011
+
Kasutamine – Liiva Kit4Cat on lihtne kasutada ja see on väga tõhus viis kassi uriiniproovi võtmiseks. Liiva saab kasutada nii kodus kui ka loomakliinikus ja tulemused on ühtmoodi väga head. Palun järgige allolevaid juhiseid. Lõigake lahti liiva Kit4Cat pakend ning valage terve pakendi sisu puhtasse liivakasti. Jaotage liiv Kit4Cat nii, et terve liivakast on õhukese kihiga kaetud. Igas liiva Kit4Cat pakendis on ka väiksem kott, milles on pipett ja anum; palun võtke need välja ja asetage kõrvale, et nende abil hiljem uriiniproov võtta. Asetage liivakast kassile ligipääsetavasse kohta ja laske kassil vabalt liivale või selle kõrvale urineerida.

TÄHELEPANU! Kui teil on rohkem kui üks kass, veenduge, et liivakastile on juurdepääs ainult sellel kassil, kelle proovi vajate. Kui kass on urineerimise lõpetanud ja on liivakastist eemale läinud, kasutage proovi võtmiseks kaasas olevat pipetti ning seejärel tilgutage proov kaasas olevasse anumasse.

Kui uriinitilgad on väiksed, korjake need pipeti abil kokku, et saaksite prooviks suurema koguse.

Kui uriin „kaob“ liiva Kit4Cat alla, lükake lihtsalt osa liivast kõrvale ja leidke „peitunud“ uriin.

ÄRGE SEGAGE liiva Kit4Cat tavalise kassiliivaga. Üks komplekt koosneb kolmest kotist, mis on uriiniproovi võtmiseks piisav ning on mõeldud ühekordseks kasutamiseks.

Avatud kott tuleb kasutada 72 tunni jooksul. Ärge kasutage liiva Kit4Cat korduvalt.

  • Kaal 1 kg
  • Mõõtmed 60 × 36 × 20 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Liiv kassi uriiniproovi võtmiseks 3 x 300 gr.”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorvis ei ole tooteid.