0

Koera GPS Alpha 50 + kaelarihm

799.00

Koera Garmin GPS Alpha 50 : T5 Bundle – 

  • Jälgi kuni 20 koera korraga, kasutades T5/DC50 rihmasid kuni 14,4 km raadiuses (otsenähtavus) või kuni 6,5 km raadiuses kasutades T5 mini rihmasid.
  • 2,5 sekundiline asukoha uuendamine võimaldab teil kiirelt ja täpselt näha jooksva koera liikumist.
Tootekood
TOODE-2297
+

  • GLONASS tugi annab parema GPS signaali tugevuse ja kõige raskemates tingimustes.
  • Salvestab koerte kiirust ja läbitud distantsi.
  • Sisemälus kaasas Recreation Map of Europe v4

Hindamatu vahend jahil, Alpha 50 aitab sul saavutada optimaalse jahikogemuse. See lihtne puuteekraaniga seade võimaldab teil jälgida kuni 20 koera kuni 14,4km kauguselt, 2,5 sekundilise täpsusega.

T5 saadab iga 2,5 sekundi tagant koera asukoha sinu seadmesse – nii näete koera hetke asukohta ja jäljelogi, kus ta on viibinud otse kaardil. Mine koera jälgimislehele ja vaata kompassilt, kus suunas sinu koer asetseb ning kas ta hetkel jookseb, istub, või jälitab saaki. Saate heliga teavituse, kui koer on saabunud teatud punkti.

Iga koera asukohta saab näha kaardil ja kasutaja saab valida, et seade suurendaks automaatselt kaarti nii, et kõik koerad oleks alati näha. Lisaks liialt kaugele jäävad koerad, mis ei mahu kaardile, on näidatud ekraani ääres noolekestega nende suunas. Kasutaja saab ise valida, kui kaua seade kuvab koera jäljelogi või lülitada see üldse välja.

!!T5 ja T5 mini rihmad töötavad nii Astro 320 seadmega kui ka Alpha seadmetega!!
Kui koeral on T5 kaelarihm mis on ühendatud Astro 320-ga, siis Alpha käsiseadmetega see kaelarihm enam ei ühildu! Ja vastupidi, st. Rihma ei saa kasutada samaaegselt nii Astro 320 kui ka Alpha seadmetega.
Alpha 50 toetab ka DC 50 rihmasid (vajalik DC 50 rihma tarkvara uuendus), kuid DC50 rihmasis nii nagu ka T5 rihmasid ei saa samaaegselt kasutada nii Astro kui Alpha seadmega.

Kaartide lisamine Garmin`i microSD kaardile salvestatud valiku hulgast on imelihtne – pakkuda on: teede kaardid, maastiku kaardid. Mugavalt lisa City Navigator NT kaarte navigeerimiseks teedel. Mälukaardipesa asetseb veekindla patarei kaane taga, seepärast ei pea sa muretsema, et see märjaks saaks. Lisaks saad Alpha 50 seadmele läbi Google Earth rakenduse enda või kellegi teise tehtud kaarte laadida (Garmin Custom Maps).

Kui olete saagini jõudnud, märgi selle asukoht Alpha’s Covey Counter™-ga, spetsiaalne asukohapunkt, mis näitab saagi asukohta, leidmise kuupäeva ja kõrgust merepinnast ning ka tabatud saagi arvu. Alpha lubab salvestada ka muid tähtsaid kohti nagu “Truck” (auto asukoht) ja “Lodge” (peavari, kodu, telkimiskoht). Samuti on võimalik salvestada asukohad loomasöödale ja muudele jahiga seotud kohtadele.

Laadi oma sülearvutile BaseCamp, et muuta see baasjaamaks, et jälgida koeri(kuni 20 T5 või T5 mini koera kaelarihma). Vaata reaalajas GPS infot suuremalt ekraanlit, mistõttu see sobib ideaalselt koerte otsingu- ja päästemeeskondadele. Ja kuna see kasutab GPS/GLONASS, saad turvaliselt ja probleemivabalt jälgida infot, isegi juhul, kui Interneti ja mobiiltelefoni teenus ei ole kättesaadav.

Alpha 50`ga saad jagada oma teekonnapunkte, jälgi, teekondi ja geopeituse punkte juhtmevabalt teiste ühilduvate Garmin GPS seadmete kasutajatega. Nüüd saad saata oma lemmik matka sõbrale nautimiseks või geopeituse punkti avastamiseks. Andmete jagamine on lihtne. Oma informatsiooni saatmiseks samasugusele seadmele puuduta lihtsalt “Saada” nuppu. Alpha 50 võimaldab ka edastada koerte asukoha info reaalajas Garmin DriveTrack 70LMT – 7″ tollisele ekraanile või fenix 3 kella ekraanile sinu randmel.

Alpha 50 on tõeline välitingimuste jaoks optimeeritud GPS seade, iga seadme funktsioon on loodud töötama usaldusväärselt ka kõige karmimates ja keerulistemas keskkondades. Et tagada parim loetavus kõikides tingimuses – Alpha 50-l on 2,6″ päikesevalguses loetav värviline ekraan ja seda on lihtne kasutada tänu lihtsale kasutajaliidesele ka kinnastega isegi külmas või niiskes keskkonnas. Et tagada mugavus ja maksimaalne vabadus võimaldab dual aku süsteem kasutada seadmes taaslaetavaid akusid või tavalisi AA patareisid. Täielikult laetud Alpha 50 kestab kuni 20 tundi, mis annab sulle piisavalt aega ootamatuteks seiklusteks ja pikale venivateks jahtideks.

NB! Garmin koera seadmet töötavad vaid neile ettenähtud regioonides, USA seadmed ei tööta Euroopas ja vastupidi. Kindlasti jälgi ka vastavas riigis kehtivaid raadioside seadusi ja litsentsi nõudeid.

Baaskaart Jah
Kaartide lisamise võimalus Jah
Mälukaartide lisamise võimalus Jah, microSD mälukaart
Sisseehitatud mälu Jah (1,7 GB)
Teekonna punkte/eelistusi/asukohti 2000
Teekondi 200
Jälje logi 10000 punkti, 200 salvestatavat jälge

Eestikeelne menüü Jah
Venekeelne menüü Jah
Kasutaja huvipunktid POI`d (võimalus lisada lisa huvipunkte: kiiruskaameraid, hotelle jne) Jah
Automaatne marsruutimine teedel Jah (kui kasutada sobivaid kaarte)
Kalastus/jahtimis kalender Jah
Päikese ja kuu info Jah
Pindala mõõtmine Jah
Loodete tabel Jah
Seadmelt-seadmele infovahetus (jaga juhtmevabalt infot sarnaste seadmetega) Jah
L-EST koordinaatide tugi Jah
Garmin Connect™ ühilduv Jah
Ühilduv kohandatavate kaartidega Jah

Sagedus MURS ; 155.450MHz – 155.475MHz; 2W (ERP)
Ulatus T5/DC50: 14,4 kilomeetrit (otsenähtavus)
T5 mini: 6,4 kilomeetrit (otsenähtavus)
Lisaks Jälgib korraga kuni 20 koera
Vibratsiooni režiim Jah

Seadme mõõtmed, Laius x Kõrgus x Paksus 6.1 x 16.0 x 3.6 cm
Ekraani mõõtmed, Laius x Kõrgus 3.6 x 5.5 cm; 2.6 tolli diagonaal (6.6 cm)
Ekraani resolutsioon, Laius x Kõrgus 160 x 240 pikslit
Ekraani tüüp peegeldusvastane, 65-K värvi TFT
Kaal 260.1g koos patareidega
Aku 2 AA patareid (pole kaasas); soovituslik NiMH või liitium
Aku kestvus 20 tundi
Veekindlus Jah (IPX7 standard)
GLONASS Jah
3-teljeline magnet kompass Jah
Baromeetriline altimeeter Jah
Arvuti liides USB
  • Kaal 2 kg
  • Mõõtmed 60 × 20 × 36 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Koera GPS Alpha 50 + kaelarihm”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Ostukorvis ei ole tooteid.