0

Hambapuhastuskäsnad väikest kasvu koertele

16.55

Candioli Kelly Brush hambapuhastuskäsnad, suurus S – abrassiivsete omadustega näpu külge kleebitavad käsnad hambahügieeni eest hoolitsemiseks. Puhastamine aitab kaasa hambakatu-ja kivi eemaldamisele. Käsnaga puhastamine on alternatiiv hambaharjaga pesule. Osad koeraomanikud kahtlevad, kas hambaharjaga pestes ikka saavad kõik hambad puhtaks ning seeläbi pakume me teistmoodi võimalust. Käsnad ei ole immutatud millegagi vaid puhastamiseks peab ikka kasutama hambapuhastusgeeli või hambapastat. Pakendis on 8 paari käsnasid st. neljaks korralikuks hambapesuks.

Tootekood
OP-PS2632
+

Kasutamine –

Soovitav kasutada ühekordseid kindaid (pole komplektis).

1.  looma tuleb järk-järgult protseduuriga harjutada, tõstes üles tema mokkasid ning hõõrudes hambaid ja igemeid sõrmega, samal ajal võimaluse korral kandes igemetele ja hammastele  sobivat hambapastat. Kui looma on mitme päeva vältel harjutatud, siis:

2. asetada pöidla ja nimetissõrme otsa KellyBrush isekleepuvad käsnad (enne eemaldades kaitsepaberi). Lühike käsn läheb pöidlale, pikemnimetissõrmele.  Kohaldage käsnad vastavalt sõrmedele (joonis1)

3. KellyBrush käsnasid võib paigaldada sõrmele , alates sõrmeküüne keskel ning seejärel kattes kogu sõrme sisepinna. Väga väikeste loomade puhul võib käsna paigaldada vastava suurusega pulgale.

4. pärast käsnade niisutamist ning neile sobiva koguse  pasta  manustamist, sisestage pöial ja nimetissõrm koera suhu, alati alustades tagantpoolt, hoides looma suu suletuna ning asetades 2 sõrme hammaste ja põskede vahele nagu joonisel 2

5. Koera pead paigal hoides tehke sõrmedega   kihvadel õrnalt ringjaid liigutusi (joonis 3); protseduuri lõppedes premeerige looma.

Kindaid ja käsnasid ei tohi kasutada mitmel loomal, ega pesta ja kasutada uuesti samal loomal. Kui märkate käsnal või kindal verejälgi, võtke ühendust loomaarstiga.

Ainult veterinaarseks kasutamiseks. Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Hambapuhastuskäsnad väikest kasvu koertele”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorvis ei ole tooteid.