0

Ultraheliga töötav hambahari Emmi-Pet

183.10

Emmi-Pet ultraheli hambaravi muudab lemmiklooma hambad ilusaks ja valgeks. Emmi-Pet on hambahari, millega ei ”harjata”, vaid seadme harjapea lahustab hambakivi ja hambakatu hamba pealt ilma liikumist, vibratsiooni või heli tekitamata. Sobib igapäevaseks hammaste puhastamiseks.

Tarne max 7  tööpäeva!

Tootekood
TOODE-2401
+

Eemaldab hambakivi ning kattu samas hävitades suus halbu baktereid ning värskendades hingeõhku. Sobib kõigile vaatamata vanusele. Aitab ennetada hambakivi ning igemepõletiku teket.

Emmi-Pet komplekt sisaldab : Üks Emmi-Pet käepide, kaks erilist hambaharja otsikut, laadija ning tuub spetsiaalset hambapastat.

Hambahari ei tee häält ega ei värise, seega sobib see lõõgastumiseks ning ei hirmuta ka väga argasid loomi.

Emmi-Pet töötab patenteeritud ultraheli mikrokiibiga, mis on peidetud harjapea sisse. Kiip annab 84 miljonit ultraheliimpulssi minutis ja saadab harjapea kaudu suhu. Et asi toimiks, kasutatakse veel spetsiaalset Emmi-Pet nano-mull hambapastat. Ultraheli impulss tungib hamba- ja igemevahedesse 12 mm raadiuses ja hävitab bakterid ja mikroobid kohtadest, kuhu tavalise harjaga ligi ei pääse.

See tehnoloogia ennetab ja vähendab bakterite kasvamist, ravib ja kaitseb igemeid ja takistab põletiku ja parodontiidi teket, kuid see ei tähenda, et haiguseid ravitakse meditsiiniliselt. Loomaarst ravib parodontiiti ja põletikke. Mõnda parodontiiti ei ole silmaga näha ning selle tuvastamise jaoks on vaja igemetasku mõõtmist ja röntgenuuringut anesteesias. Ei sobi kasutada, kui loomal on juba igemepõletik, parodontiit või hammaste loksumine.

Kasutamine imelihtne – 

1. Võta hernetera suurune kogus hambapastat, lase loomal seda nuusutada ja maitsta.

2. Lülita sisse Emmi-Pet hambahari, lase loomal seda nuusutada ning sellega tutvuda.

3. Hoia hambaharja suu lähedal, tõsta mokk üles, määri hernetera suurune kogus hambapastat hamba peale ning aseta hari õrnalt vastu hammast ning iget. Alusta küljehammastest, et loom harjuks. Jälgi et loom ei hakkaks harja närima! Hoia igal hambal ca. 5-60 sekundit ning liigu järgmise hamba vastu. Harja soovitame puhastada peale kahe-kolme hamba puhastamist. Tuleb meeles pidada et ei harja hambaid vaid hoiate pastaga harjaseid vaid vastu hambaid ja igemeid! Kogu protseduuri teeb efektiivseks spetsiaalne nano-mullidega hambapasta ning ultraheliga töötav hambahari. Sellisel moel hammaste puhastamine on hästi leebe nii igemetele, hammastele ning kogu suule.

4. Kui kõik hambad on puhastatud lülitage hambahari välja, loputage harjased sooja vee all ning laske harjastel kuivada.

5. Soovitame peale pesu korraks hambahari sisse lülitada kuna ultraheli tapab ka  harja küljes olevad bakterid. Kui kodus on mitu looma, siis peab kindlasti olema igal loomal oma hari.

6. Aseta hambahari laadimisalusele kus soovitame seda alati hoida, et aku ei tühjeneks.

Emmi-Pet 100% Ultrasound Toothbrush on hammaste puhastamise süsteem loomadele, mis on loodud Saksa teadlaste poolt Saksamaal. Emmi-pet kasutab, erinevalt tavalistest hambaharjadest, tipptasemel ultraheli, mis puhastab hambad ilma neid hõõrumata.

Emmi Ultrasonic kuulub EMAG AG Group’i, Mörfelden-Walldorf (Germany), ja keskendub tervise ja ilu heaolule. Alates 1999. aastast on Emmi Ultrasonic GmbH välja töötanud revolutsioonilist ultrahelil töötavat tehnoloogiat suuhügieeniks ja hammaste puhastamiseks. Peale 10 aastat uuringuid ning katsetusi võttis Emmi Ultrasonic 2008. aastal patendi oma tootele. Sellest ajast peale on tehnoloogiat pidevalt edasi arendatud. Emmi Ultrasonic spetsialiseerub arendamisel, tootmisel ja innovatiivsetel ultraheli seadmetel ja tehnoloogiatel üle maailma.

Ultraheli on kasutatud meditsiinis edukalt juba aastakümneid. Emmi-Pet hambaharjas kasutatav ultraheli on täiesti ohutu inimestele ja loomadele, kuna on vaid 0,2 vatti.

  • Mõõtmed 60 × 20 × 36 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Ultraheliga töötav hambahari Emmi-Pet”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorvis ei ole tooteid.