0

Kõrvahoolduskomplekt

15.15

Vets Best EAR RELIEF WASH+DRY Alkoholivaba kõrvapuhastusvahendite komplekti sobib kasutada nii koera, kui ka kassi kõrvade puhastamiseks. Komplekti kuuluvad kaks pudelit mahuga 2 x 120 ml. 

Tootekood
MAGVET-2683
+

Kasutatakse kõrvade puhastamiseks ja mustuse eemaldamiseks, puhastab koera/kassi  kõrva kuulmekäigud põhjalikult, leevendab sügelust ning eemaldab ebameeldiva lõhna.

Kõrvapuhastusvedeliku Ear Relief Wash koostises on tääkliilia, aaloe vera, kummel, teepuuõli, nelgiõli ja siilkübar.

Kasutamine: enne kasutamist raputa pudelit hoolikalt. Puhastamiseks tilguta vedelikku kõrva kuulmekäiku ning masseeri kõrva, et vedelik valguks kõrva kanalisse. Eemalda üleliigne vedelik vatipadjakese või marlist lapikesega. Korrata protseduuri igapäevaselt kuniks kõrvad on puhtad ja lõhnavabad. Võib kasutada ka enne ja peale vanni või ujumist.

Kõrvahooldusvahendi Ear Relief Dry koostises on saialill, nelgiõli, aaloe vera, kummel, teepuuõli, ränidioksiid ja siilkübar.

Kasutamine: enne kasutamist raputa pudelit hoolikalt. Tilguta vahendit kõrva kuulmekäiku ning masseeri kõrva. Kõrvas kuivab lahus kergeks pulbriks. Korrata protseduuri igapäevaselt kuniks kõrvad on puhtad ja lõhnavabad. Võib kasutada ka enne ja peale vanni või ujumist.

Vältida toote kontakti silmadega. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitamine: kuivas ja jahedas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest.

  • Mõõtmed 60 × 12 × 36 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kõrvahoolduskomplekt”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Ostukorvis ei ole tooteid.