0

Lõhna-ja plekieemaldi 750 ml. ( koer )

9.50

Simple Solution Stain & odour remover – Unikaalne koostises sisalduv Pro-Bacteria toodab ensüüme, mis aitavad eemaldada uriini-ja muid plekke ning lõhna, ennetades järjepidevat märgistamist. Turvaline kasutada laste ja loomade läheduses.

+

Koostis: destilleeritud vesi, looduslikud mittepatogeensed bakterid, denat.etanool, looduslikud ensüümid, detergent ja lõhnaaine.

Kasutamine: Enne kasutamist on soovitav pihustipudelit raputada! Enne kasutamist eemaldada liigne uriin vms vedelik. Pihustada otse probleemsele kohale (vaibad, mööbel, riietus jms veekindlad pinnad), niisutades see korralikult läbi nii, et kogu ala saaks kaetud (lasta valguda üle pleki äärte). Laske vahendil toimida 5+ minutit ning seejärel kuivatada ala pabersalvrätikuga. Hiljemalt 48h möödudes on ala kuiv ja puhas- garanteeritult! Kui määrdumine on ulatuslik ja sügav, on võibolla vaja korduvat töötelmist.

Hoiatused: väldi vahendi kontakti silmadega!

Esmaabi: silma sattumisel loputada jooksva veel all 15 minutit. Ärrituste tekkimisel pöörduda arsti poole. Mitte kasutada villastel või nahast pindadel!

Säilitamine: kuivas ja jahedas kohas, otsese päikesevalguse eest kaitstuna. Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas.

  • Kaal 0.75 kg
  • Mõõtmed 60 × 12 × 36 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lõhna-ja plekieemaldi 750 ml. ( koer )”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorvis ei ole tooteid.