0

Patareitoitel küüneviil kasside ning väikeste koerte küünte eest hoolitsemiseks

19.90

Trixie patareitoitel vaikse häälega töötav küüneviil on mõeldud ennekõike kasside ning väikest kasvu koerte küünte viilimiseks. Instruktsioonis on küll öeldud, et see peaks vastu pidama ka suure koera küünte viilimisele, kuid ennekõike on see suure koera juba lõigatud küüne viimistlemiseks sobiv tööriist. Viili plastkust otsik  on  eemaldatav, mis teeb ka suure koera küüne viimistlemise võimalikuks.

Sellel viilil ei ole küüne pikkust reguleerivat ava st. musta värvi küünte viilimisel tuleb pingsalt jälgida et liiga palju ei viili. Viil töötab 2 tk. AA patareidega, mis ei ole ostumomendil kaasas.  Küüneviilil on 2 aastat garantii. Viili omapikkus vaid 14 cm. ning on valmistatud plastmassist.

Tootekood
TX23889
+

Peale igat kasutamist eemaldage plastikust ots mille all töötab viil ning puhuge see küünetolmust puhtaks. Peale seda asetage plastikust otsik tagasi oma kohale ning veenduge et see kergelt keerates läheb lukustusasendisse. Peale puhastamist soovitame alati kaitsta viili tolmu eest sulgedes plastikkorgiga viilipea.

  • Kaal 0.2 kg
  • Mõõtmed 60 × 36 × 12 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Patareitoitel küüneviil kasside ning väikeste koerte küünte eest hoolitsemiseks”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorvis ei ole tooteid.