0

Hari karvade ja mustuse eemaldamiseks

8.70

Sweepa on ainus toode maailmas, mida valmistatakse naturaalsest kummist. Kummist hari on valmistatud uusimate CNC masinatega, mis vastavad kõrgeimatele standarditele. 

Tootekood
TOODE-1999
+

Neid tooteid kasutavad üle maailma kõikidest valdkondadest inimesed, tööstused ja tootmised. Naturaalne kumm on ainus materjal maailmas, mis lõhub tekstiili ja karvade vahelt staatilise elektri,  seega on Sweepa oluliselt tõhusam alternatiivsetest harjadest. 

Need harjad on ülimalt vastupidavad ja kergesti hooldatavad (võib pesta ka nõudepesumasinas). Sweepa harjad on valmistatud kummipuude kodumaal Sri Lankal ja saavutanud üle 100 erineva auhinna ülemaailmselt.

Sweepa naturaalsest kummist hari sobib kasutamiseks kõikjale. Sweepa puhastab tõhusalt karvadest, liivast ja sodist riided, tekstiili, linaleomi, vaibad ja kõik muud pinnad. Kasutamiseks ei ole vaja kasutada jõudu, vaid kergete ja õrnade tõmmetega käia üle vajalikud pinnad. Kummist harjased on väga pehmed ning ei kahjusta ega kriimusta pindasid, sobib hästi ka lemmiklooma pesemiseks ja kammimiseks. Kumm ei reageeri kemikaalidega ning ei võta külge baktereid ja seda on väga lihtne hooldada. Kaabitsa osa on ideaalne vedelike eemaldamiseks klaaspindadelt ja mujalt.

Iga Sweepa toote ostuga annate ka panuse maailma vanima kummi instituudi tegevusele Sri Lankal!

  • Mõõtmed 60 × 12 × 36 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Hari karvade ja mustuse eemaldamiseks”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Ostukorvis ei ole tooteid.