0

Mikrokiibilugejaga automaatne sööginõu

99.00

SureFeed Automatic Food Dispenser with Microchip Identification – supertoode kassi  või väikest kasvu koeraomanikule, kellel on vaja oma lemmikule tagada ligipääs toidule kas kindlatel kellaaegadel või kui on kodus mitu lemmiklooma, et kõik sööksid just talle mõeldud värsket toitu.
Tootekood
TX38570, Zoov
+

Tihti kipuvad koerad kassitoidu ära sööma, kui meid läheduses pole ning ka väikelapsed armastavad kassi-ja koeratoiduga mängida ning seda süüa. Tihti on vaja kontrollida, et kass või koer üle normi ei sööks või siis teine kass sööb näiteks kassipoja toidu eest ära. Paljud loomad söövad märgtoitu või siis ravitoitu, olgu see siis konserv või toortoit, mis õhuga kokkupuutudes hakkab kiirelt kuivama ning eriti kassid ei taha kuivanud toitu hiljem enam süüa. Selliste olukordade vältimiseks ongi välja töötatud selline mikrokiibi-või ripatskoodilugejaga automaattoitja.

Automaatsöötja töötab 4 C patareitoitel( patareid ei ole komplektis kaasas). Tööaeg patereidel ca. 6 kuud.

Komplektis on kaasas kaelarihma külge kinnitatav spetsiaalne ripats ( kaelarihm ei sisaldu komplektis ), kui juhtumisi loomal ei ole mikrokiipi, kuid mikrokiibi olemasolul saate programeerida väga lihtsalt selle koodi söötjasse. Söötjasse saab salvestada kuni 32 erinevat koodi. Õige kood aktiveerib söötja , see  avaneb lähenevale loomale.  Kui loom lahkub söötja lähedusest annavad sensorid sellest söötjale märku ning see sulgub vaikselt. Komplektis on kaasas halli värvi plastmassist spetsiaalne vaheseinaga söögikauss, mille üks vahe mahutab 150 ml. toitu ning vaheseinata söögikauss mis mahutab kokku 350 ml. Lisana on silikoonist halli värvi libisemiskindel matt, millel on loomal mugav seista ning süüa. Ka see on kergelt pestav ning vajadusel desinfitseeritav.

Söötjaga kaasas eestikeelne joonistega kasutusjuhend. Automaatsöötjal on kolmeaastane garantii.

Mõõdud – pikkus 310 x laius 230 x kõrgus 215 mm.

  • Kaal 2 kg
  • Mõõtmed 60 × 38 × 36 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Mikrokiibilugejaga automaatne sööginõu”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Ostukorvis ei ole tooteid.