0

Pehme magnetpall treenimiseks

43.00

Top-Matic® FUN-Ball SOFT professionaalne magnetpall – elastne, pehmem, vastupidav. Koertele, kes ei hammusta väga tugevasti.

Koeraspordiks, koeraga mängimiseks, jalutuskäigu ajal tegelemiseks.

Top-Matic® MULTI või MAXI Power Clip magnet-kinnituse abil kinnitub pall riideeseme külge.

Pall on nööriga. Ø 6,8 cm.

NB! Magnet-kinnitus komplektis ei sisaldu

Tootekood
VK-889-3278
+

Top-Matic® professionaalsed magnetpallid on loodud maailma parimate koeratreenerite kaasabil, nende kogemusi ja testitulemusi arvestades.

Top-Matic® Training System võimaldab koerajuhil koera suurepäraselt motiveerida ja premeerida erinevates situatsioonides – koerasporti harrastades, koeraga mängides või temaga lihtsalt jalutades.

Magnetpalli abil koera treenides võib edu märgata juba mõne treeningkorra järel.

Top-Matic® MULTI või MAXI Power Clip magneti abil kinnitub pall riideeseme külge (ka mitmekihilise riietuse puhul), täpselt sellele kohale, kuhu treeninguks vaja. Magnet koosneb kahest osast. Pikema käepidemega magnetipool asetatakse riietuse alla ja teine pealepoole.

Pallide valmistamisel on kasutatud üksnes parima kvaliteediga materjale, mis vastavad inimeste ja loomade ohutuse rangeimatele nõuetele.

Magnetpalli Ø 6,8 cm.

Toodetud Saksamaal.

NB! Top-Matic® pallid on väga tugeva magnetiga. Mitte hoida elektroonikaseadmete lähedal, sealhulgas südamestimulaator! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Magnetpall ei ole mõeldud koertele iseseisvaks mängimiseks!

 

  • Mõõtmed 60 × 12 × 36 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Pehme magnetpall treenimiseks”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorvis ei ole tooteid.