0

Dog Tornado ( LEVEL 2 )

22.00

Mängul on neli keerlevat kihti. Kolmel kihil on õõnsused, kuhu saab peita maiuseid. Koer/kass peab õppima, kuidas pöörata erinevaid kihte nina või käpaga eri suundades, et saada maiuseid.

Tootekood
TOODE-3104
+

Raskusastme tõstmine –Asetades valge plastmassist klotsi mõnesse õõnsusse kasvatate mängu raskusastet (kaasas kolm klotsi). Klotsi august võib läbi siduda nööri, et lihtsustada klotsi eemaldamist. Juhul kui su koera käpp on vigastatud, võid mängu asetada taburetile, et ta kasutaks ainult oma nina.

Mõte –Mängu mõte on pakkuda sinule ja su koerale/kassile meeldivat ja rahuldust pakkuvat koos veedetud aega. Parandad suhteid oma koeraga. Sina näitad/õpetad ja sinu koer/kass vaatab, kuulab ja õpib. Kiida teda, kui ta teeb asju õigesti. Teil on koos lõbus!

2. taseme mäng – järgmine samm esimese taseme mängudele. Annab koerale rohkem huvitavaid võimalusi ülesande lahendamiseks ning sulle uusi võimalusi koera õpetamiseks ja treenimiseks. 

Nipp – sega natuke koerakonservi või toortoitu vähese veega, kalla segu aukudesse või aseta väike maitsev maius aukudesse, lisa veidi vett ja pane mäng sügavkülma ning lase külmuda. Sobib hästi energilistele koertele palavatel päevadel mängimiseks.

Mängige koos. Nina Ottossoni arendavad mänguasjad keskenduvad koera ajutegevuse stimuleerimisele ja mõttetegevuse arendamisele. Mängige koos ja ära luba koeral mängu närida või hammustada. Õpeta koera kuidas mängida, mängige ja veetke koos lõbusalt aega. Peale mängu lõppu pange mäng ära.

Harjutused kehale ja vaimule. Nina Ottossoni koerte mõtlemismängud arendavad koerte ülesannete lahendamise oskust ning võimaldavad vaimset tegevust läbi lõbusa mängu.

Kerge puhastada. Hoia mängud puhtana kasutades sooja jooksvat vett ja lahjat pesuainet. Loputa korralikult.

Nina Ottossoni mängud

– hoiavad koera tegevuses ja ei lase igavust tunda

– aitavad vähendada destruktiivset käitumist andes koerale mõttetegevust

– aitavad tugevdada omavahelist sidet koeraga

– sobilik kõigile koertele sõltumata vanusest ja suurusest

Suurus: 23,5 x 18cm, kõrgus 7 cm

Kaal 0,718 kg

  • Kaal 1 kg
  • Mõõtmed 60 × 12 × 36 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Dog Tornado ( LEVEL 2 )”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorvis ei ole tooteid.