0

Dog Turbo ( LEVEL 3 )

29.90

Aseta maiused või kuivtoit mängu peal olevasse avausse. Lase koeral käpa või ninaga klotse nihutada nii, et maius liiguks mänguasja ääre poole, kust need mänguasjast välja kukuvad. Klotse ei saa üles tõsta. See on geniaalne ja lõbus mäng. Mängu raskusastet on võimalik reguleerida vastavalt maiuse asetamise asukohaga.

Tootekood
TOODE-3103
+

Muuda mäng esimestel kasutuskordadel lihtsamaks, asetades maiused mänguasja ääre lähistele ning klotsi ette. Koer peab maiuse saamiseks nihutama käpa või ninaga klotsi lihtsalt õiges suunas. Kui su koer soovib maiust lihtsalt lakkuda ja üritab niiviisi maiust kätte saada, aseta oma käsi mängu peale. Seejärel ürita koerale õpetada töötama oma käpaga, mitte ninaga. Kiida koera kui ta teeb õigesti.

Raskusastme tõstmine – Mängu keerulisemaks muutmiseks aseta klotsid ja maiused mängu keskel olevasse ringikujulisse kraavi. Sellisel juhul peab koer rohkem vaeva nägema, et kõigepealt saada klots ja maius ääre suunas liikuvasse kraavi ning seejärel liigutama maiuse mängu äärde, kust see augu kaudu välja kukub. Pööra tähelepanu, et maiused ei oleks liiga suured.

Tõeline katsumus su koerale on, kui asetad kõik klotsid mängu ühte serva ja maiused teisse serva. Sellisel juhul peab su koer maiuse saamise nimel rohkem vaeva nägema – kõigepealt liigutama klotsid ringkraavini ja sealt edasi mängu teisse serva maiuste juurde.

Mängu on võimalik veel raskemaks muuta asetades klotsid kraavide otstesse välisserva lähedusse ning pannes maiused klotside taha ringkraavi poole. Nüüd peab koer nihutama maiuse koos klotsiga kõige pealt ringkraavi suunas ja seejärel otsima vaba kraavi, mida pidi maius välisääreni liigutada.

Mõte – Mängu mõte on pakkuda sinule ja su koerale/kassile meeldivat ja rahuldust pakkuvat koos veedetud aega. Parandad suhteid oma koeraga/lemmikuga. Sina näitad/õpetad ja sinu koer/kass vaatab, kuulab ja õpib. Kiida teda, kui ta teeb asju õigesti. Teil on koos lõbus! Su koer naudib sinuga veedetud aega ning ootab põnevusega võimalust uuesti mängida.

Oluline on mitte lasta koeral/kassil mänguasja närida ega hammustada. Lase koeral/kassil mänguasjaga mängida ainult sinu järelevalve all. Ära lase koeral/kassil mängida lelu osadega ega lase neid närida. Pane mänguasi pärast mängu lõppu ära.

Mänguasi on disainitud ainult koertele, kassidele ja teistele lemmikloomadele, see ei ole mänguasi lastele.

Sobib igasuguses vanuses ja suuruses koertele ja kassidele.

  • Kaal 1 kg
  • Mõõtmed 60 × 12 × 36 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Dog Turbo ( LEVEL 3 )”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Ostukorvis ei ole tooteid.