0

Koerte Doomino ( Level 2, 3 )

31.00

Niina Ottosson Dog Domino – Koer peab proovima asetada liikuvad plaadikesed õigesse asendisse nii, et klotsid oleksid avatud ja koer saaks need välja tõmmata. Väljatõmmatud klotsidest leiab koer maiuse.

Sobib igasuguses vanuses ja suuruses koertele ja kassidele.

Tootekood
TOODE-2291
+

Mängu mõte on pakkuda sinule ja su koerale meeldivat ja rahuldust pakkuvat koos veedetud aega. Parandad suhteid oma lemmikuga. Sina näitad/õpetad ja  sinu koer/kass vaatab, kuulab ja õpib. Kiida teda, kui ta teeb asju õigesti. Teil on koos lõbus! Su koer naudib sinuga veedetud aega ning ootab põnevusega võimalust uuesti mängida.

Kasutamine – Koer peab õppima leidma maiuseid nihutades plaadikesi õigesse asendisse nii, et  klotsid jääksid avatuks ja neid oleks võimalik välja tõmmata. Väljatõmmatud klotside alt pudenevad maiused. Õpeta koerale mängu mängides sõnade “oota”, “võta”, “otsi”, “istu” jne tähendust.

Esmakordsel mängimisel kasuta ainult ühte klotsi. Las koer jälgib, kuidas sa maiuse klotsi alla peidad. Aseta klots ühte ääretaskusse, kuid ära sulge klotsi plaadikesega, et koer saaks lihtsasti klotsi liigutada ja leiab tasuks maiuse. Pane ka iga plaadikese alla maiused.
Kui koer on mõistnud, kuidas mäng käib, peida iga klotsi ja plaadi alla maiused ning sulge klotsid plaadikestega (nihutades plaadikese klotsi ette). Las koer otsib kõik maiused üles. Kui koer üritab mängu või selle osi närida, peata mäng asetades käsi mängule. Kui koer on rahunenud või lubada koeral uuesti proovida. Kui koer üritab järjepidevalt mängu närida, õpeta ta töötama ainult oma käppadega. Kui aga koer tahab ennast keerata mängule pikali või käpaga liiga intensiivselt kraapida, siis õpeta teda töötama ninaga asetades mängu näiteks toolile, mis vastab koera suurusele. Mängu võib toolile 
asetada ka juhul, kui koeral on vigastatud käpp või hiljuti opereeritud.
Oluline on mitte lasta koeral/kassil mänguasja närida ega hammustada. Lase koeral/kassil mänguasjaga mängida ainult sinu järelevalve all. Ära lase koeral/kassil mängida lelu osadega ega lase neid närida. Pane mänguasi pärast mängu lõppu ära. Mänguasi on disainitud ainult koertele, kassidele ja teistele lemmikloomadele, see ei ole mänguasi lastele.

  • Mõõtmed 60 × 12 × 36 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Koerte Doomino ( Level 2, 3 )”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Ostukorvis ei ole tooteid.