0

Frisbee Hero Air – neoonroosa

8.00

Koerte frisbee Hero Air 235 freestyle ketas on sarjast K – 9 üks populaarsemaid kogu maailmas  .Kaal ainult 105 gr. , läbimõõt 235 mm. Antud frisbeed valmistades on võetud arvesse kõiki frisbeega sportivate  ning lihtsalt mängivate koerte vajadusi st. ketas on pehmem ning seega ka tervislikum koerte igemetele.

Tootekood
TOODE-648
+

Sobib nii harrastajatele, kui võistluskettaks.Oma pehme plastiku poolest sobib ka kutsikate õpetamiseks.

Lennates ketas ei loperda õhus vaid lendleb kiirelt, kuid sujuvalt. Sama ketast kasutavad hetkel ning ka eelmiste aastate maailma parimad ! Ketta värvid  – sinine, must, roheline, lilla, valge, punane ja  kollane.

Koerte frisbee treening on ideaalne viis õpetada oma koerale sõnakuulelikkust ning ühtlasi treenida ka koera füüsilist vormi. Samuti on frisbee treening üks parimaid viise Teie ja Teie koera vahelise tugeva emotsionaalse sideme loomiseks. Mistahes objekti jälitamine ja tagasitoomine on koerale loomuomane ning seetõttu ei valmista koerale frisbee tagasitoomine ja püüdmine suuri raskusi. Selleks aga, et see Teil paremini välja tuleks, oleme kokku pannud mõned olulisemad punktid, mida koertele frisbee treeningu läbiviimisel meeles pidada.

  •  Eeldusel, et Teil on koer olemas, on ainuke asi, mida vajate, kvaliteetne koertele mõeldud frisbee. Hero Disc on antud alal maailma tunnustatuim tegija, kelle toodetud frisbeesid kasutades võid ning kindel olla, et need ei kahjusta Teie koera tervist. tootevalikus on frisbeed nii väikestele kui ka suurematele koertele.
  • Treeningu alustamisel soovitame koheselt kaasata frisbee. See on vajalik selleks, et koer teaks – nüüd on ees mängimise aeg. Esmase hasardi tekitamiseks liiguta frisbeed mööda maapinda ning lase koeral seda jälitada. Kui koer ei huvitu frisbeest, võid tagurpidi keeratud frisbeed kasutada toidunõuna, mis aitab koeral frisbeed omaks võtta.
  •  Kui koer on hasartne ja nähtavalt frisbeest huvitatud, on aeg tegevusega edasi minna ja alustada lühikeste rollervisete tegemisega, mida koer peab õppima Teile tagasi tooma. Rollervise kujutab endast frisbee veeretamist maapinnal.
  •  Kui koer on õppinud rollerviskeid Teile tagasi tooma, on aeg alustada frisbee visetega õhku. Esialgu püüa hoida visked lühikesed, sest koer ei ole kohe valmis pikki viskeid püüdma. Järjepideva treeningu tulemusena oskab Teie koer peagi püüda juba

silmapaistvalt pikki viskeid.
NB! Pidage meeles, et alati tuleb hoida koera tuju positiivsena ning koeral peab olema lõbus
frisbeega mängida. Kasutage rohkesti positiivset tagasisidet koerale, väljendid nagu „hästi“, „tubli
poiss“ jms on igati omal kohal. Koera kiitmiseks ja ergutamiseks võite kasutada maiuseid.

  • Kaal 0.2 kg
  • Mõõtmed 60 × 12 × 36 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Frisbee Hero Air – neoonroosa”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Ostukorvis ei ole tooteid.