0

Toolikate 2 in 1 väikest kasvu koertele

29.25

Maison & White 2 in 1 Car Pet Seat Cover – ideaalne multifunktsionaalne kate kaitsmaks Teie autot mustuse, märja ja karvade eest. Katet saab kasutada kahel moel – lihtsalt toolikate ning soovikorral tõmblukke kasutades mustusekindel pesa. Lihtsalt ideaalne neile, kes soovivad et koer oleks esiistmel juhi kõrval.

Tootekood
Benaks-3324
+

Kui katet kasutada pesa kujul on sellel kolmel küljel tugevdused – külgedel ning ees. Tagasein tõmmatakse rihmade abil istme külge üles ning kinnitatakse klambrite abil peatoe ning seljatoe külge. Pesa omakorda käib tõmblukkude abil tagaseina külge moodustades neljast küljest mustust hülgava pesa. Tagaseina all ääres on kinnitus kuhu vajadusel saate koera rihma kinnitada et vältida koera pesast sõidu ajal välja hüppamist. Kes kasutavad turvatrakse siis ka nendega ulatab koer ilusti pesas istuma ning lamama.

Kui katet soovitakse kasutada lihtsalt istmekattena, siis keeratakse see lihtsalt teist pidi ning autoiste on kaitstud nii seljatugi, iste ja ka kõik kolm külge.

Mõõdud – seljatoekatte kõrgus istmest 59 cm., laius 47 cm., põhjamõõt eest-taha 48 cm., põhja laius 46,5 cm.

omakaal 483 cm.

Materjalina kasutatud – veekindel 900D Jacquard Oxford kangas , millel on 25mm palistusääred. Kate on tepitud . Istmeankrud on PVC-st ja klambrid POM-plastikust.

  • Mõõtmed 60 × 20 × 36 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Toolikate 2 in 1 väikest kasvu koertele”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Ostukorvis ei ole tooteid.