0

Kirpude, puukide ja tolmulestade tõrje vahend siseruumidesse, mis töötab ultraheliga

43.00

TICKLESS® Home on 100% kemikaalivaba tõrjevahend, mis töötab uuendusliku ultrahelitehnoloogiaga, mis kaitseb teie lemmiklooma tõhusalt ilma kemikaale või kahjulikke aineid eraldamata. Kasutamise meetod on lihtne, lihtsalt ühendage see pistikupessa ja laske tal oma tööd teha. TICKLESS® Home hoiab need tüütud kahjurid teie kodust eemal, aidates seeläbi leevendada tolmulestade allergia sümptomeid loomal.

Meie viimases uuringus osales 78 keskkonnaallergilist koera, kellest 92% olid tolmulestade suhtes allergilised! Paljud inimesed usuvad, et tolmulestaallergia mõjutab ainult inimesi, kuid ka meie lemmikloomad on ohustatud! Meie värskeima uuringu tulemuste kohaselt on tolmulestaallergia koertel ja kassidel palju levinum probleem, kui me varem arvasime. Keemiavaba TICKLESS® Home kasutamine vähendab tolmulestade kontsentratsiooni teie kodus, leevendades nende põhjustatud allergiasümptomeid.

Tootekood
TX-L-00825
+

TICKLESS® Home kasutab puukide, kirpude ja tolmulestade tõrjumiseks ultraheli, häirides neid sagedusega, mis ei häiri inimesi ega loomi. Seade töötab 110-220 V vooluvõrguga ja suudab katta umbes 30 m2 / 320 ft2 suuruse ala. Parima tulemuse saavutamiseks soovitame toodet pidevalt kasutada ruumis, kus lemmikloom veedab kõige rohkem aega (nt magamistuba, elutuba).

TICKLESS®-tehnoloogia läbis range testimise ja selle tõhusust tõestati kliinilises uuringus Itaalia Camerino ülikooli veterinaarmeditsiini mikrobioloogia ja nakkushaiguste laboratooriumis.

  • Keemiavaba ja lõhnatu
  • Tööpiirkond on umbes 30 m2 / 320 ft2
  • Turvaline kasutada ka noorte, eakate, haigete või tiinete lemmikloomade puhul
  • Tagab pikaajalise kaitse
  • Teaduslikult tõestatud
  • Tootel on ELi pistikupesa

ÖÖTULEGA FUNKTSIOON: Öövalguse pehme helendus hõlbustab pimedas orienteerumist, vähendades õnnetuste ja vigastuste ohtu. Seda saab reguleerida kolme erineva tugevusega.

  • Kaal 0.2 kg
  • Mõõtmed 60 × 36 × 12 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kirpude, puukide ja tolmulestade tõrje vahend siseruumidesse, mis töötab ultraheliga”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorvis ei ole tooteid.