0

Carlson SuperGate kutsikaaedik – musta värvi turvapiire nii sise-kui välitingimustesse, kõrgus 71 cm.

180.00

Multifunktsionaalne metallist kutsikaaedik, mida on võimalik vormida vastavalt oma soovile ning vajadustele.  Kutsikaaedikut võib kasutada ka turvapiirdena näiteks uste, terassi või väravate kaitseks. Täispikkus sirgelt 366 cm. Kasutamiseks välistingimustes ning sisetingimustes.

Tootekood
CA460
+

Ühe seinadetaili mõõt 60(L) x 71(K)cm., ukse laius 40,6 cm., võrede vahe 4 cm, väraval 5,5 cm.

Metallist musta värvi aedik omab sertifikaati EN 1930:2000 + A1:2005 . Värav avaneb kahele poole ning on ka ülevalt poolt avatud st. ei pea sisenedes kummarduma. Nurkades asetsevad fiksaatorid fikseerivad aediku jäigalt ,mis tagab selle, et  aedikusse sisenedes ei pea enam muretsema, et see väiksemagi puudutuse järel võib ümber kukkuda ning kutsikale viga teha. Värava allääres on väike uks, mis on eraldi suletav ning avatav. Aedik käib kokku – seega võtab ladustamisel vähe ruumi. Lisana pakume konkreetsele kutsikaaiale madratsit, mis on sobivalt kuusnurkne nagu aedik. Aedikuga kaasas seinakinnitused.

 

  • Kaal 3 kg

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Carlson SuperGate kutsikaaedik – musta värvi turvapiire nii sise-kui välitingimustesse, kõrgus 71 cm.”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud tooted

Ostukorvis ei ole tooteid.