0

Jämti Pro MEDI koeraaedik – kõrgus 1,84 m.

540.001 300.00

Soomes valmistatud kõrge kvaliteediga JÄMTI aedikut on kerge paigaldada ning võimalusi on lõputult aedikut suurendada või jagada ostes juurde seina-või uksedetaile. Aedik on terasest ,kuumtsingitud ning pulbervärviga kaetud.

Hind Tallinnas st. transpordi osas üle Eesti on vaja kokku leppida eraldi! 

Tarneaeg ca. 10 päeva.

Puhasta
+

Saadaval on kuus põhivärvi, mis on kõik ühe hinnaga – tumeroheline, valge, must, pruun , hele-ja tumehall. Aedikut tellides palun lisage märkustesse millist värvi soovite .

Elementide laius on 2m. Aediku karkass on ümarast terastorust, mille läbimõõt on 32 mm. Võrgusilm 50 x 100 mm. ja võrk ise paksusega 4mm. Võrgu kinnitamisel karkassi külge ei ole kasutatud kruvisid, vaid on kokku keevitatud, et teha see võimalikult turvaliseks ning vastupidavaks . Iga detailiga on kaasas kaks kinnitust. Kogu aediku kokku panek on lihtne ning eeldab vaid lehtvõtme olemasolu.

Teknos pulbervärv , millega  aedik on kaetud on loodussõbralik ning ei sisalda lahusteid.

Uksedetaili laius on 2 m. , ukse enda laius 60 cm. ning ukse all on 25 cm. uksepakk. Ust saab avada mõlemale poole ning lukustada on seda võimalik mõlemalt poolt. Lisaks on uksel aas, kui peaks olema vajalik tabalukku kasutada. 

Eraldi on võimalik soetada lisakinnitusi ehk diagonaale. Samuti on võimalus lisaks osta takistusi, et koer üle aediku ei saaks ronida ning spetsiaalselt aedikus kasutamiseks kausse.

Vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale lemmikloomapidamise seadusele peab olema 

  • koera väliaediku pindala  kuni 5 kg kaaluva koera puhul vähemalt 3,5 m2.
  • kuni 10 kg. kaaluva koera puhul 4 m2.
  • kuni 20 kg. kaaluva koera puhul 4,5 m2.
  • kuni 50 kg. või rohkem kaaluva koera puhul vähemalt 7 m2. looma kohta.
  • Kui väliaedikus peetakse üle ühe koera, tuleb väliaediku pindala arvutamiseks lisada ühe koera jaoks ettenähtud pindalale vajalik pindala vastavalt koerte arvule ja nende keskmisele kaalule.

 http://www.vet.agri.ee/?op=body&id=911&prn=1&art=&cid=

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Jämti Pro MEDI koeraaedik – kõrgus 1,84 m.”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Ostukorvis ei ole tooteid.