0

Brava plastikust poegimiskast 150 x 150 cm./kõrgus 46 cm.

215.00

PVC plastikust kergesti kokku pandav, stabiilne, kergelt puhastatav pesakast on super toode kutsikate esimeseks koduks esimestel elunädalatel.  PVC on materjalina selle jaoks ideaalne – ei ima niiskust ning on pestav detailide kaupa sooja vee ja pesuvahendiga ka survepesu on lubatud. PVC ei murdu, kannatab külmakraade  ladustamisel ning sobib ka välitingimustes kasutamiseks. Pesakasti omakaal 21,5 kg.

 

Tootekood
VIP-FT-WB150
+

Kasti on hästi kiirelt ning lihtsasti võimalik kokku panna ning lahti võtta. Tööriistu vaja pole peale ristpeaga kruvikeeraja, mis on komplektis kaasas ning millega tuleb pingutada kruvisid turvatoru paika panemiseks, et emaskoer magades kutsikatele peale ei keera. Nelja nurgatapi vahele libistatakse seinapaneelid ning see ongi kogu oskus, mida kokkupanemiseks vaja. Seinapaneelid on kõik eraldi st. saate laduda kasti ääred kõrgeks või jätta madalaks, samuti on emaskoerale võimalik jätta n.ö. ukseauk ja kaasas on üks madal detail ehk uksekünnis, et kast koos püsiks, kui kutsikaid soovitakse lubada kastist välja ning mis aitab ühenduda mänguaedikuga, mida on võimalik eraldi juurde soetada.

Pakendis on viis posti, mille alumises osas on stopperid takistamaks seinapaneelide välja kukkumist, kui on vaja pesakasti tõsta või liigutada. Kui seinapaneelid on paigas on postide jaoks kaasas n.ö. mütsid, mis aitavad detaile fikseerida. Kasutamisel soovitame põhjaks laotada niiskuskindel kile või papp.

  • Kaal 22 kg

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Brava plastikust poegimiskast 150 x 150 cm./kõrgus 46 cm.”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorvis ei ole tooteid.