0

Väike näitusekäru groomingulaua ja vihmakattega ( roosa/hall )

350.00

Tekstiilist käru lauaplaadiga. Kärul on õhkrattad ning tugev kuid kerge karkass. Esiratas on manööverdav, mis muudab ka murul või kruusateel liiklemise lihtsaks. Maksimaalne kandevõime 30 kg., groomingulaual max. 15 kg. Käru omakaal koos rataste ja lauaga ca. 15 kg. , laua kaal 2,6 kg. Rattad ja laud on transpordiks kergesti eemaldatavad.

Kasutamisvalmis ehk lahti tõmmatud käru mõõdud koos ratastega – pikkus 100 x laius 61 x käepideme kõrgus 107 cm., transpordiasendis ja ilma ratasteta mõõdud -pkkus 86 x laius 53 x kõrgus 20 cm.

Toode on kohe saadaval!

 

 

Tootekood
Vip-[20004]
+

Laud on suurepärane võimalus enne näitust koer selle peal valmis sättida või kasutada seda väikse puuri või näitusetarvikute transportimiseks ringi kõrvale. Autos transpotimiseks või hoiustamiseks saab käru kokku panna ning rataste ja laua eemaldamiseks pole vaja kasutada tööriistasid. Lauaplaati ei pea alati kasutama. Kärul on tekstiilist katus. Kärus sees on vineerist põhi, mis on eemaldatav ning selle tekstiilist kate on samuti eemaldatav ning talub vajadusel käsipesu. Kärus sees on kaks turvarihma, et vajadusel koer või koerad kinnitada, et nad kindlalt välja hüpata ei saaks. Käru võib kasutada ka ilma ratasteta nagu transpordipuuri. Rattad saab lukustada ning see ei lase kärul veerema hakata vaja on vaid õrnalt jalaga vajutada pidurit, mis asub  kahe tagumise ratta vahel. Komplektis läbipaistvast kilest vihmakate. Rattakummide täis pumpamiseks sobivad jalgrattapumbad. Tagarataste küljes on helkurid. Käru tagaküljel on tõmblukuga luuk ning ees ja katusel on võrkkangast luugid. Kogu tekstiilkangas on käru küljest eemaldatav ning talub käsipesu. Tagaküljel on suur lukuga tasku dokumentide või näituserihma hoidmiseks. Käepideme kahe poole vahele käib rippuma taskutega varustatud kott, kuhu mahuvad joogipudelid. Selle keskmine sahtel on suurem ning seda sab sulgeda takjakinnituse abil.

Käru salongi mõõdud – pikkus 70  x laius 43 x kõrgus 60 cm.

Katus – pikkus 42 x laius 44 cm.

Luugid/avad – katuseluuk pikkus 24 x laius 27 cm., esiaken laius 33 x kõrgus 39 cm., tagaluuk laius 36 x kõrgus 48 cm.

Lauakate – pikus 75 cm x laius 38 cm.

Tagaratas- diameeter 39 cm, laius 4,5 cm.

Esiratas- diameeter 20 cm, laius 3,5 cm.

NB! Ärge koormake käru üle – Maksimaalne kandevõime on 30 kg.! Veenduge enne kasutamist, et kummid on õhku täis. Ärge ladustage transpordiasendis oleva käru peale suure kaaluga asju, see võib muljuda käru karkassi. Ärge jätke järelvalveta koera kärusse või laua peale. Õpetage koera kärus rahulikult olema.

  • Kaal 20 kg

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Väike näitusekäru groomingulaua ja vihmakattega ( roosa/hall )”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorvis ei ole tooteid.