0

Easy Walk tirimisvastased traksid – punased

12.4521.85

Easy Walk traksid on abivahend koolitamaks koera mitte tirima. Et muuta jalutuskäigud nauditavaks nii Teile, kui koerale on Pet Safe firma disaininud ning pikka aega testinud neid tirimisvastaseid trakse, mille jalutusrihma kinnitus asub koera rinnal.

Hinnang
5.00 / 5
+

Kergest, kuid tugevast  nailonpaelast trakse on lihtne selga panna ning pikal jalutuskäigul ei hakka koera hõõruma sest tirimisele omast  survet pole  kehale.

Tavalised traksid tihti julgustavad koeri tirima sest rinnaku toetuspid on suurem ning koeral on seega teie üle jõudu rohkem. Easy Walk traksidel teeb tirimise koera jaoks ebamugavaks jalutusrihma kinnitus tundlikul rinnakul. Tänu sellele saate Teie ise oma tempot või suunda muuta  koerale haiget tegemata. Kõhu all asetsev rihm on  meelega teist värvitooni, et oleks trakse lihne selga panna. Rinnaesist rihma reguleerides peate selle pikkust reguleerima jalutusrihma kinnitusest mõlemalt poolelt, et traksid otse koera seljas oleksid st. kui on vaja väiksemaks reguleerida 2 cm. paremalt poolt, peate 2 cm. väiksemaks tegema ka vasakult poolt. ( vaata videot! )

Mõlemal traksi küljel on kinnitusklamber st. kui olete korra traksid parajaks reguleerinud saate kerge vaevaga need uuesti selga panna. Komplektis kaasas on nailonist punane 1,8 m. jalutusrihm ning inglisekeelne kasutusjuhend.

Traksidel on kaks aastat garantii st. jätke kindlasti ostutšekk alles!

Saadaval nelja suurust –

S – rinnaümbermõõt 38 – 51 cm.( Jack Rusell, Sheltied)

M – rinnaümbermõõt 51 – 71 cm. ( Borderid, spanjelid )

L – rinnaümbermõõt 66 – 91 cm. ( labrador, kuldne retriiver, saksa

lambakoer )

XL – rinnaümbermõõt 86 – 117 cm.

  • Mõõtmed 60 × 12 × 36 cm

1 arvustus tootele Easy Walk tirimisvastased traksid – punased

  1. Hanna Uibo

    Meil on väga tugev koer ning jalutamine oli kogu koolitustest-kannatlikkusest hoolimata üks suur ettevõtmine. Nüüdseks on meil juba teised EasyWalk traksid – esimesed sai ta kuidagi riiulist kätte ning näris katki (ilmselt jätsin mingi otsa siis rippuma kuskilt vms). Tellisin kohe ka uued, kuid need kaks päeva mil jalutuskäikudel tuli “tavaliste” traksidega läbi ajada panid mõistma kui asendamatud on meie jaoks eest kinnitatavad traksid.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorvis ei ole tooteid.