0

Trikem glükosamiinipulber 450 gr.

24.90

Trikem Max Glucosamin+ Glükosamiin on kõige enam tõestust leidnud liigeselisand mis parandab märkimisväärset liikumissüsteemi, eriti vanematel koertel. Max Glucosamin+ imendub kergesti maos/seedekulgas kus ta viibib kui glükasamiinsulfaat. Sulfaat lisab väävlit, mis on vajalik kõhre moodustamiseks.

Tootekood
TOODE-2384
Hinnang
5.00 / 5
+

Glükosamiin on endogeenne aine, mida leidub kõhredes, kõõlustes ja sidemetes. Tugevdab liigeseid koertel, kes on treeningus ning ennetab/leevendab jäikust. Lisand on formuleeritud maitsvaks koos tervisliku prebiootilise pärmikultuuriga, mis stabiliseerib soole mikrofloorat ja parandab toitainete imendumist. Ei sisalda suhkrut. Glükosamiin on üks vajalikest ehitusblokkidest sünoviaalvedelikus, seega soovitame Mac Glücosamin+ kasutada koos Hyaluron 365 lisandiga, et takistada liigeste kulumist. Pakend 450 gr.

Kasutamine- raputada toidule 5 ml. 10 kg. kehakaalu kohta päevas.

Koostis 5 ml. kohta –  glükosamiinsulfaat KCL 550 mg., mangaan 0,4 mg.

  • Mõõtmed 60 × 12 × 36 cm

2 arvustust tootele Trikem glükosamiinipulber 450 gr.

  1. Bruno

    Minu 25 kg. koeral on artriit ning lisaks rohule soovitas arst iga päev anda talle Cosequin toidulisandit. Andsime järjest arsti soovitusel nii 8 kuud. Ühel päeval oli Cosequin suured pakendid nii teie poes, kui vet apteekidest otsas. Otsustasime vahelduseks Trikemi Glükosamiini anda. Juba teisel päeval astus koer tagajalaga ette kõverdades tagajala põlve. Siiani kõndis ta tagajalga painutades kõrvale. Saime jalutades tempot tõsta ja muidu ka tundub et see sobib meie koerale palju paremini. Julgustan proovima! Lugesin Trikemi enda lehel skandinaavlaste tagasisidet ja proovin nüüd ise ka :). Järsku saan ka oma aastatetagusest sporditraumast saadud põlvevalust leevendust. Halba ta nagunii ei tee…

  2. Lille

    Tere, juba üle aasta tarvitab Trikemi Glükosamiini terve meie pere!

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Ostukorvis ei ole tooteid.