0

Vooderdatud pesukott tarvetele

27.90

Pehmendusega pesukott tarvikutele, mis vajavad pesumasinas pestes lisakaitset – pannalde ja karabiinidega rihmad (kaelarihm, koonurihm, traksid, jalutusrihm), erinevad plastmassist harjad, papagoide plastikust mänguasjad, õrred, tunnelid ning muud tarbed. Pehmendus kaitseb ka pesumasina trumlit.

Tootekood
SD - 00374-PD-2952
Hinnang
5.00 / 5
+

Eriline vahtpolsterdus kaitseb pesumasina trumlit ning pandlaid ja karabiine terve pesutsükli jooksul. Vesi ja pesuvahend pääsevad läbi koti pestavate asjadeni, kuid samal ajal toimib pesukott filtrina ning ei lase karvadel ja sulgedel pesumasina torustikku jõuda. Ära topi pesukotti ega pesumasinat liiga täis – see halvendab pesutulemust.

Värv – must
Suurus – 28 x 40 cm

Valmistatud Suurbritannias.

Kasutusjuhend:

Eemalda pestavatelt asjadelt lahtised karvad, pane asjad pesukotti ning seejärel pesumasinasse. Ära pane kotti liiga palju asju korraga. Lisa pesumasinasse pesuvahend. Kasuta pesuprogrammi, mille puhul vee temperatuur on maksimaalselt 40 kraadi. Peale pesu võta pestud asjad kotist välja ning pane kuivama. Eemalda kotist karvad. 

Tähelepanu! Ära kasuta toodet trummelkuivatis (pesukuivatis). Ära triigi. Ära kasuta kuumemat vett kui 40 kraadi. Pesukott ei sobi puidust harjade pesemiseks.

  • Mõõtmed 60 × 12 × 36 cm

1 arvustus tootele Vooderdatud pesukott tarvetele

  1. Pille

    Meie soetasime selle koti, et pesta kaela-ja jalutusrihmasid. Meil on kasutusel Red Dingo firma jalutusrihmad, milledel on hästi massivsed ja vastupidavad karabiinid aga nende pärast ei julenud me kunagi neid pesta pesumasinas sest kartsime et lõhub ära pesumasina klaasi. Pesin käsitsi harja ja seebiga. Kuivamine võttis aega ning rihmale tuli pikalt kuivades halb lõhn juurde ja päris puhtaks me neid ka ei saanud alati. Ostsime selle koti ja esimene pesu on tehtud. Tuleb tõsiselt võtta tootja soovitust, et mitte liiga täis pesumasinasse seda toppida. Mina toppisin ja tulemuseks teist pesu vajavad rihmad. Toode on ise ok. Ka lapse tossud pesime selles kotis, tulemus väga hea.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorvis ei ole tooteid.