0

Rubriik: Bränd

Tropidog

Poola pereettevõte, kes on tegutsenud ja oma tooteid välja arendanud juba 40 aastat. Nende toodetud koeratoidud sisaldavad kõik spirulinat, mida nimetatakse “supertoiduks”.  

Natura Wild

Pereettevõte, mille asutaja Oliver on siberi huskyde kasvataja Prantsusmaal, kes oma koerte toitumisvajaduste rahuldamiseks lõi need retseptid juba aastal 1995. Natura Wild toidud sisaldavad esmaklassilist prantsuse liha, on teraviljavabad, tasakaalustatud, sisaldades olulisi toitaineid, mis sobivad igat tüüpi koerte toitmiseks.

Dican Up

Valmistajaks Hispaania ettevõte, kes on tootnud kuivtoitusid 60 aastat. Dibaq brändi odavam versioon.

Brit Veterinary

Tšehhist pärit Brit brändi vet.sarja toodete retseptid on loodud ilma tavalisi allergeene nagu veiseliha, kanaliha ja kanarasv, nisu, mais ja soja, kasutamata. Valguallikad valitakse hoolikalt, et need vastaksid toitumiseesmärgile. Kõik toidud on teraviljavabad sisaldades funktsionaalseid koostisosi, nagu probiootikumid, bioaktiivsed vitamiinid ning DHA- ja EPA-rikkad koostisosad, et toetada dieedi toiteväärtust ja funktsionaalseid omadusi.

Schesir

Schesir on Itaalia kaubamärk. Nad on rahvusvaheliselt tuntud oma käsitsi aurutatud lihafileetoodete kõrge kvaliteedi poolest, mida armastavad kassid üle maailma. Nad ei usu taimsete valkude kasutamisesse ja soovivad anda koertele ja kassidele seda, mida nad vajavad, st lihast või kalafileest saadud valke, kõrget niisutust ning palju maitset ja mitmekesisust.

Ostukorvis ei ole tooteid.