0

Felisept rahustav sprei kassile 100 ml.

18.70

Stress tekib normaalse keha reaktsioonina, kuid see võib põhjustada kestvat ebamugavustunnet ja vaevuseid nagu käitumisprobleemid, neuroosid või depressioon, kui see kestab liiga kaua või on liiga intensiivne. Kasside stressi põhjused on tihti sotsiaalsed ja territoriaalsed. Kodukeskkonnas tekib stress kassidel sageli territoriaalsetest konfliktidest või teiste elanikega koos elamisest. Näiteks teise looma võtmine (kass, koer jne) või uue inimese sisse kolimine võib tekitada territoriaalseid pingeid. Potentsiaalseteks stressifaktoriteks on ka muutused tuttavas keskkonnas, näiteks mööbli paigutuse muutmine, uus mööbel, kolimine või uue koduga harjumine. Samuti võib kassidel põhjustada stressi igasugune piirav või hirmutav olukord (nt transport loomaarsti juurde, muu reisimine, ilutulestik, äikesetormid jne).

Tootekood
MagVet-2545465464
+

Felisept Home Comfort rahustav sprei sisaldab naturaalsel moel efektiivset ja rahustavat naistenõgese ekstrakti (Nepeta Cataria). Aktiivne toimeaine nepetalaktoon aitab teie kassil stressirohketes situatsioonides rahulikumalt reageerida. Felisept Home Comfort rahustava spreiga võite oma kassil efektiivselt vähendada tüüpilisi stressiga seonduvaid käitumuslikke probleeme. Ennetada pidevat kratsimist, hammustamist ja soovimatut märgistamist. Felisept Home Comfort toodetega võite märgatavalt leevendada ärevust, isutust ja agressiooni. Kasutage Felisept Home comfort rahustavat spreid igapäevaselt ja tagate keskkonna rahustava mõju oma lemmikloomale.

Toote omadused – naturaalne naistenõgesel põhinev aktiivne toimeaine – võimalik kasutada nii kodus kui väljaspool kodukeskkonda – võib kasutada territoriaalsete konfliktide ja hirmutavate situatsioonide leevendamiseks – leevendab stressiga seotud tunnuseid nagu agressiivsus, ärrituvus, isutus ja märgistamine – võib kasutada kassiga otseses kokkupuutes olevas keskkonnas – transpordipuurid, pesad ja teised lemmikkohad – efektiivsus on teaduslikult tõestatud – loomaarstide poolt soovitatud

Kasutamine – Pihustage otse sobivatesse kohtadesse umbes 10 cm kauguselt (nt transpordipuurid, pesad, padjad). Märgistamise vastaseks töötlemiseks peab eelnevalt mõjutatud alad põhjalikult puhastama ja seejärel pihustama Felisept Home Comfort spreiga. Parimaid tulemusi saavutab regulaarne, ideaalis igapäevane kasutamine.

  • Kaal 0.2 kg
  • Mõõtmed 60 × 36 × 12 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Felisept rahustav sprei kassile 100 ml.”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorvis ei ole tooteid.