0

Akutoitel, kahe viilimiskiirusega küüneviil Andis

82.00

ANDIS-Nail Grinder  2-Speed Cord/cordless – Li-Ion laetava akuga, kaalult kerge ning ergonoomiline küüneviil, millel  on kaks viilimiskiirust – NORMAL ja TURBO ( turbo kiirus lülitub sisse, kui vajutate kaks korda kiiresti Power nupule). Küüneviiliga kaasas laadija, viilimis-ning poleerimisotsik ning eemaldatav turvaotsik. Töötab vaikse häälega, et looma mitte hirmutada. Viili korpusel on näha tulukesed, mis annavad märku kui seadet on vaja laadida. Aku töötab täislaadimisel ca. 3 h. Viil on ostuhetkel laetud ning kasutusvalmis.

Tootekood
OP-65925
Hinnang
5.00 / 5
+

  • Kaal 0.5 kg
  • Mõõtmed 60 × 36 × 12 cm

1 arvustus tootele Akutoitel, kahe viilimiskiirusega küüneviil Andis

  1. Anna-Maria

    Kuna meie koer peaaegu minestab kui tal küüsi lõigatakse ja näeb lootusetult kurb ja stressis välja protseduuri ajal siis otsustasin proovida viili. Igaks juhuks arvasin, et kõige odavamat ei osta ja otsustasin selle vikli kasuks. Vaikne on tõesti. Lihvib hästi. Vaid üks kord tutvustasin koerale töötavat masinat nii et ta pidi sealt pealt ise maiustuse võtma samal ajal kui mootor kergelt surises. Edasi oli lihtne. See kerge viili vibra tunne ei häiri teda nii nagu küünetangide surve.
    Kartsin ka et kuna ta on suht karvane ja varbavahed ka et ega see viil ei kisu karvu kuskile vahele aga see kartus osutus asjatuks
    Olema Sandyga väga rahul ja soovitame.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Ostukorvis ei ole tooteid.