0

Automaatne jooginõu Catit Pixi Fountain 2,5 L.mündiroheline

45.90

Kassidele mõeldud joogivee purskkaevud pakuvad unikaalseid joomisvõimalusi ja kolmekordset filtreerimist puhta vee tagamiseks.

Catit PIXI joogipurskkaev on tõeline pilgupüüdja, ergonoomiline ja funktsionaalne. Armsad kõrvad aitavad vältida vee pritsmeid, neli imearmsat käppa muudavad purskkaevu hõlpsasti kätte võetavaks, samal ajal kui väike kassi nina süttib andes teada, et on aeg jooginõu uuesti täita.

  • Ülimalt vaikne ja täielikult eemaldatav pump
  • Kolmekordse toimega veefilter
  • Automaatne väljalülitus
  • LED-indikaator madala veetaseme ja tühja reservuaari kohta
Tootekood
TXL-00678
+

JOOMISVÕIMALUS #1

Olete kunagi näinud, kuidas teie kass üritab kraanist juua kohmakalt küljele kallutatud peaga? Catit PIXI purskkaev sisaldab lisatarvikut, mis loob kumerat veevoolu. See funktsioon võimaldab teie kassil mugavalt juua. Väljalaskeava lisatarvikut on lihtne sisestada ja eemaldada, isegi kui purskkaev töötab.

JOOMISVÕIMALUS #2

Ilma otsakuta voolab vesi purskkaevu reservuaarist ülespoole ja voolab edasi sujuvalt alla ees olevasse suurde joogikaussi. Vesi jääb kättesaadavaks ka siis, kui purskkaev on välja lülitatud.

JOOMISVÕIMALUS #3

Õrnalt voolav veekogu. Kuna kauss hoiab vett, saab teie kass juua, millal iganes ta seda soovib, isegi kui Catit PIXI joogiallikas on välja lülitatud. Kausi kõrval on tilgakogumisala, mis aitab veetilkadel tagasi alla voolata.

JOOMISVÕIMALUS #4

Catit PIXI purskkaev on disainitud optimaalse joomismugavuse tagamiseks. Selle madal pind ei hõõru joomise ajal vastu teie kassi tundlikke vuntse.

  • Kaal 1.5 kg
  • Mõõtmed 60 × 36 × 20 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Automaatne jooginõu Catit Pixi Fountain 2,5 L.mündiroheline”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorvis ei ole tooteid.