0

Nina Ottosson Challenge Slider ( LEVEL 3)

27.00

Nina Ottossoni Challenge Slider on üks väljakutsuvamaid mänge üldse. Koer peab liigutama igat plaati ükshaaval erinevates suundades, et jõuda järgneva peidetud maiuseni. Libista, maiusta ja korda tegevust! 24 võimalust maiuse peitmiseks.

Kuidas mängida:

Libista välja alusplaat, täida maiuste või kuivtoiduga ning pane mängu sisse tagasi. Mängige alati koos, juhenda koera, näita talle mida teha ja julgusta koera plaate liigutama edasi ja tagasi. Kui koer otsib liiga jõuliselt, tõsta mäng veidi kõrgemale, kas sülle või madalale pingile, et ta saaks ainult oma ninaga plaate liigutada.

Meisterkäppadele: sobilik koertele kellele meeldivad keerukamad mõtlemismängud. 3. taseme mäng.

Tootekood
Nina
+

Nipp – sega natuke koerakonservi või toortoitu vähese veega, kalla segu aukudesse või aseta väike maitsev maius aukudesse, lisa veidi vett ja pane mäng sügavkülma ning lase külmuda. Sobib hästi energilistele koertele palavatel päevadel mängimiseks.

Mängige koos –  Nina Ottossoni arendavad mänguasjad keskenduvad koera ajutegevuse stimuleerimisele ja mõttetegevuse arendamisele. Mängige koos ja ära luba koeral mängu närida või hammustada. Õpeta koera kuidas mängida, mängige ja veetke koos lõbusalt aega. Peale mängu lõppu pange mäng ära.

Harjutused kehale ja vaimule –  Nina Ottossoni koerte mõtlemismängud arendavad koerte ülesannete lahendamise oskust ning võimaldavad vaimset tegevust läbi lõbusa mängu.

Kerge puhastada –  Hoia mängud puhtana kasutades sooja jooksvat vett ja lahjat pesuainet. Loputa korralikult.

Nina Ottossoni mängud

– hoiavad koera tegevuses ja ei lase igavust tunda

– aitavad vähendada destruktiivset käitumist andes koerale mõttetegevust

– aitavad tugevdada omavahelist sidet koeraga

– sobilik kõigile koertele sõltumata vanusest ja suurusest

  • Kaal 0.3 kg
  • Mõõtmed 60 × 36 × 20 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Nina Ottosson Challenge Slider ( LEVEL 3)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorvis ei ole tooteid.