0

Putukatõrjevahend 500 ml.

31.00

Renons Mygg & Fästing – Tõhus putukatõrjevahend sisaldab 20 % icaridiini. 

Sobib  tõrjumaks kõiki putukaid sh. sääsed ja puugid. Sobib pikaajaliseks putukate tõrjumiseks  inimestel ning hobustel. Ei määri, lõhnaks kasutataud lavendliõli. Ei lõhna tugevalt!

Tootekood
TOODE-2088
+

Inimestel– Kaitseb lendavate putukate eest kuni 11 tundi ning 14 h. puukide ning roomavate putukate eest. Pihusta eemalt ühtlaselt riietele ning ihule. Soovitatakse kasutada maksimaalselt 3 korda ööpäevas täiskasvanutel ja 2 korda lastel. Ei sobi kasutamiseks alla 3. aastastel lastel ! Pärast kasutamist pesta käed, et kipitav vahend ei satuks silma ega suhu. Ärge pihustage ainet laste kätele, et see ei satuks silma!

Hobustel – kaitseb isegi kuni 24 h. kärbeste vastu ning hobune on kaitsud puukide eest kuni 14 h. Pihusta ühtlaselt veidi eemalt ( ca. 20 cm. )hobuse nahale,  ära hõõru, vaid lase lihtsalt ära kuivada. Kui soovite putukatõrjevahendit kasutada hobuse näopiirkonna kaitsmiseks, siis soovitab tootja kasutada pehmet švammi või pritsides seda oma käele saate hõõruda vahendit hobuse nina ning otsmiku piirkonda. Olge tähelepanelik, et Te ei pritsi vahendit silma ega muudle limaskestale, see kipitab. Pärast kasutamist peske käed puhtaks! Soovitatakse kasutada maksimaalselt kaks korda ööpäevas.

Koostis – vesi, etanol, icaridiin 20%, lavendliõli, Polyethylenglykool, Dimethyl-dimethylhydantoin

  • Mõõtmed 60 × 12 × 36 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Putukatõrjevahend 500 ml.”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorvis ei ole tooteid.