0

Strateegiamäng Gambling Tower koertele ( LEVEL 1 )

25.00

Mängu mõte on aktiveerida koera mõtlemist läbi mängu. Koer peab saama maiused tornist kätte . Puidust alusele on kinnitatud tugevast plastikust torn, millel on n.ö. kolm korrust. Koer peab hammastega õiges järjekorras torni seest välja tõmbama korrused, et maiused kukuksid alusele kust koer need kätte saab.

mängu mõõdud – 25 х 33 х 25 см.

Mänguga kaasas õpetus ning näpunäited .

Tootekood
TX32016
+

Esimese sammuna võtke tornist sahtlid välja ning raputage koera nähes maiused ülevalt otsast sisse nii, et koer näeks neid ning tal tekiks mängu vastu huvi. Las koer sööb ära need maiused, kuid ka selleks peab ta kasutama oma keelt, et õngitseda alusele kukkunud tükikesi. Kiitke koera kõrvalt ning võite sama tegevust korrata kuniks koer saab aru, et maiuseid saab kätte ainult alumiselt korruselt.

Teise sammuna poetage maius esimese korruse avausest sisse. Just sealt, kust peate tõmbama sahtli eest ära, et maius alumisele korrusele kukuks. Veenduge, et koer näeb momenti, kui maius kukub alla. Korrake tegevust.

Järgmisena asetage esimene korruse sahtel  oma kohale ning poetage maius ülevalt otsast sellesse sahtlisse. Näidake koerale, et nöörist tõmmates kukub maius alumisele korrusele ning lubage tal see sealt ära süüa.Korrake tegevust. Esimestel kordadel võite jätta sahtli veidi välja tõmmatud asendisse, et koeral oleks kergem seda sealt kätte saada. Seda suurem on õnnestumise rõõm ning te tagate , et huvi mängu vastu ei kao. Samuti võite kiita koera alati, kui nina puudutab sahtli küljes olevaid nööre.

Kui koer mõistab, kuidas maiust kätte saada, lisage teise korruse ja tulevikus ka kolmanda korruse sahtel. Kui teie koer oskab avada järjestikku kõiki kolme sahtlit võite muuta mängu tema jaoks raskemaks näiteks pannes maiused ainult ülemisse sahtlisse või ainult keskmisse jne.  Ka pehmest plastmassist koonuste alla saate peita maiuseid.

  • Kaal 1 kg
  • Mõõtmed 60 × 12 × 36 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Strateegiamäng Gambling Tower koertele ( LEVEL 1 )”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorvis ei ole tooteid.